کد خبر: 20274

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۹

معاون وزیر راه و شهرسازی :

زنده یاد طلوعی مقدم نماد اراده و فداکاری بود

" محمد علی طلوعی مقدم " شهید خدمت و مظهر فداکاری و اراده است.

به گزارش تیتر ۳: معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در مراسم درگذشت راهدار فقید ” محمد علی طلوعی مقدم ” از او به عنوان شهید خدمت و مظهر فداکاری و اراده یاد کرد.

 

مهندس داود کشاورزیان در این مراسم ضمن عرض تسلیت به تمامی راهداران پر تلاش کشور اظهار داشت : مرحوم طلوعی مقدم همه وقت و وجودشان را وقف خدمت به مردم کرده بود چرا که وی خادم مردم بود.

 

مهندس کشاورزیان خدمات امثال زنده یاد ” طلوعی مقدم “را خدماتی ماندگار اعلام و بیان داشت : مردم به خدمات و فعالیتهای خالصانه ارج  می نهند و اقدامات ارزنده امثال طلوعی مقدم همیشه ماندگار خواهد ماند.   

 

معاون وزیر راه و شهرسازی زنده یاد ” طلوعی مقدم ” را شهید خدمت دانست و افزود: طلوعی مقدم یکی از بهترین همکاران حوزه راهداری بود که از دست دادن ایشان برای پیکر جامعه راهداری کشور داغ بزرگی است.

 

رئیس سازمان راهداری کشور در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های ارزنده راهداران اشاره و گفت: این افراد در گرمای تابستان و سرمای طاقت فرسای زمستان در راه های کشور مشغول فعالیت هستند تا مردم با آرامش و آسایش به مسیر خود ادامه دهند.

 

گفتنی است زنده یاد شهید خدمت ” محمدعلی طلوعی مقدم” رئیس فقید  اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پردیس که برای امدادرسانی به خودروهای مانده در سقوط بهمن و ریزش بهمن در محور هراز برف به محل اعزام شده بود، جانش را فدای خدمت‌رسانی به مسافران کرد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو