کد خبر: 50648

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۹:۱۲

زشت‌ترین سگ جهان در کالیفرنیا انتخاب شد

به گزارش تیتر 3 » مارتا، سگی از نژاد ماستیف ناپلی به عنوان زشت‌ترین سگ امسال جهان انتخاب شد. این مراسم هر ساله در پتالومای کالیفرنیا ...

به گزارش تیتر ۳ » مارتا، سگی از نژاد ماستیف ناپلی به عنوان زشت‌ترین سگ امسال جهان انتخاب شد.

این مراسم هر ساله در پتالومای کالیفرنیا برگزار می‌شود و امسال بیست و نهمین دوره آن بود. در این رقابت مارتا توانست ۱۳ رقیب دیگر را شکست دهد و برنده جام قهرمانی و جایزه ۱۵۰۰ دلاری شود.به گفته برگزارکنندگان این سگ غول‌پیکر پس از قهرمانی راهی نیویورک شد تا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کند.این رقابت‌ها معمولا با شرکت تعداد زیادی از سگ‌هایی که در مراکز نگهداری حیوانات بی‌سرپرست آمده‌اند، انجام می‌شود.

 

زشت‌ترین سگ جهان در کالیفرنیا انتخاب شد 
به گفته صاحب مارتا، این سگ نیز مدتی در مراکز نگهداری حیوانات بوده که به دلیل بی‌توجهی تقریبا کور شده بود. مارتا پس از جراحی‌های مختلف بینایی‌اش را به دست آورد و دیگر درد نمی‌کشد.

به نوشته خبرگزاری‌ها مارتا بلافاصله و بدون این که کار خاصی برای جلب توجه داوران انجام دهد، برنده مسابقه شد.مسئولان مسابقه می‌گویند که برنده این مسابقه با در نظر گرفتن مواردی مانند تاثیر اولیه روی داوران، خصوصیت غیرمعمولی و واکنش تماشاچیان انتخاب می‌شود.

در سایت اینترنتی این مسابقه نوشته شده: “این چالشی برای بیشتر شدن توجه به قبول سرپرستی سگ‌ها، فارغ از وضعیت جسمی آن‌ها است. این حیوانات همنشینانی دوست‌داشتنی هستند. و البته به نظر می‌رسد که سگ‌ها هم از ستایش تماشاگران لذت می‌برند.”

 

منبع

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو