کد خبر: 11976

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۹

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران

ریزش یک ساختمان قدیمی در بهشهر سه مصدوم برجای گذاشت

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن سه نفر بر اثر ریزش ساختمانی قدیمی در منطقه مهدی‌رجه خلیل‌شهر بهشهر خبر داد.

تیتر ۳: سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن سه نفر بر اثر ریزش ساختمانی قدیمی در منطقه مهدی‌رجه خلیل‌شهر بهشهر خبر داد.

ذکریا اشکپور اظهار کرد: صبح امروز پنجشنبه، ۶ آبان در ساعت ۳:۲۴ صبح وقوع حادثه ریزش ساختمانی قدیمی به مرکز پیام اورژانس شرق استان مازندران اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های اورژانس لمراسک و خلیل‌شهر و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر پاسند به محل حادثه که در منطقه مهدی‌رجه خلیل شهر اعزام شدند.

اشکپور از مصدوم شدن سه نفر در این حادثه ریزش ساختمان خبر داد و تصریح کرد: دو مرد ۲۳ و ۲۴ ساله و یک زن ۴۵ ساله در این حادثه مصدوم شدند که پس از رها سازی توسط نیروهای آتش نشانی و پس از انجام اقدامات در مانی اولیه به بیمارستان امام خمینی بهشهر منتقل شدند.

سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش‌ها مصدوم زن و یکی از مردهای مصدوم به دلیل شدت جراحات در بیمارستان بستری شدند./ایسنا

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو