کد خبر: 303

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۸ - ۹:۰۰

بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات استان با عنوان ” جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات ” در ساری برگزار می شود

  عباس رمدانی در گفتگو با خبرنگار اختصاصی شرق پرس گفت: این جشنواره با حمایت استانداری مازندران، سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ...
رمدانی عباس

 

رمدانی عباس

 

عباس رمدانی در گفتگو با خبرنگار اختصاصی شرق پرس گفت: این جشنواره با حمایت استانداری مازندران، سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان صنعت و معدن و تجارت و ارگان های مرتبط استان از ۲۴ لغایت ۲۷ بهمن در خیابان فرهنگ ساری جنب سرپرستی بانک مسکن برگزار می شود.

 

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران همچنین با دعوت از شرکت‌ها و فروشگاههای معتبر استان خواست تا در این نمایشگاه توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار دهند. وی یادآور شد که هدف از برپایی این جشنواره رسیدن به اهدافی نظیر:

 

–         معرفی عرضه کنندگان و شناسایی متقاضیان عمده محصولات الکامپ و ایجاد زمینه مناسب برای برقراری تعامل موثر مابین آنها

–         معرفی توانمندی ها ، امکانات و زیر ساختها ی موجود در توسعه امنیت و به کار گیری فناوری اطلاعات و شناسایی اقدامات اساسی و زیر ساختهای لازم برای توسعه و ارتقا فناوری اطلاعات

–         شناسایی اشخاص حقیقی و حقوقی موثر در این عرصه جهت ساماندهی فعالیت ها ی گروهی و طرح ایده ها و تبادل نظر صاحبان دانش و تجربه

–          معرفی جایگاه فناوری اطلاعات در برنامه پنجم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور و سند چشم انداز بیست ساله

 

عباس رمدانی با اشاره به اینکه کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود سخت افزار، نرم‌افزار، شبکه اینترنت، ماشین‌های اداری، اتوماسیون اداری الکترونیک، مخابرات و تجارت الکترونیک می باشد و افزود: در این نمایشگاه کتاب اطلاعات نمایشگاه نیز چاپ و در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌گیرد.

 

 وی در بخشش دیگری از توضیحاتش در مورد این جشنواره گفت: اعضای نظام صنفی رایانه نیز از  ۱۰درصد تخفیف در اجاره غرفه‌ها برخوردار می‌شوند و این طرح نیز دارای تسهیلاتی است که در اختیار اعضای این صنف قرار گرفته است.

 

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران یادآور شد که در حین برگزاری نمایشگاه امکانات برگزاری سمینار و ارائه مقاله فراهم می باشد و چنانچه افرادی علاقمند به برگزاری سمینار یا مقاله باشند می توانند با هماهنگی با دبیرخانه جشنواره از این امکانات استفاده نمایند.

 

رمدانی در پایان با انتقاد از فضای اختصاص داده شده و همچنین عنوان ” جشنوراه” برای ارائه دستاوردهای صنف  فنی و تخصصی “رایانه ” ابراز امیدواری کرد که در آینده فضاهای مناسب تری برای برپایی نمایش دستاوردهای این صنف اختصاص داده شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو