کد خبر: 1568

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۵:۱۰

رویانیان خبر بازداشت خود را تکذیب کرد

شرق پرس: مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته خبرهایی در مورد بازداشتش منتشر شده بود با گلایه از افرادی که قصد ...

 

امیدوارم لازم نباشد برای رد این ادعاها مجبور شوم هر روز بیانیه بنویسم یا با رسانه‌ها گفتگو کنم. امیدوارم دوستانی که این شایعات بی‌اساس را می‌سازند و منتشر می‌کنند، کمی انصاف داشته باشند. امیدوارم آنها به تبعات چنین شایعاتی فکرکنند.
شرق پرس: مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته خبرهایی در مورد بازداشتش منتشر شده بود با گلایه از افرادی که قصد دارند با انتشار چنین اخباری چهره او را بین هواداران مخدوش کنند، گفت: آنها هر روز شایعه تازه‌ای می‌سازند. هر روز داستان عجیب و غریبی درست می‌کنند تا به خیال خودشان، تصویر من را در ذهن هواداران پرسپولیس مخدوش کنند.

 در اطلاعیه محمد رویانیان که در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفته آمده است:

” روزنامه نگاران عزیز، اهالی محترم فوتبال و صاحبان دست‌های همیشه پشت پرده ورزش!

اینجانب محمد رویانیان، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس، امیدوار بودم سکوتم پس از استعفا، به پرسپولیس که روزهای حساسی را می‌گذراند، کمک کند. امیدوار بودم همه درک کنند برخلاف برخی مدعیان، در عمل ثابت کرده باشم که پرسپولیس را دوست دارم و آرامشش را به هر چیزی دیگری ترجیح می‌دهم اما نمی‌دانستم کسانی هستند که می‌توانند از همین سکوت، ابزاری برای ضربه زدن به خود من بسازند.

باید به این دوستان بگویم زمانی که در حوزه ورزش مسئولیتی ندارم اخلاق حرفه‌ای حکم می‌کند که در این حوزه اظهار نظری نداشته باشم. دوستان من هستم و به عنوان سربازی کوچک در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول انجام وظیفه.

روزی که از پرسپولیس رفتم، برخلاف عادت اغلب مدیران، تعهد دادم در نبودنم هم به باشگاه محبوبم کمک کنم، در حالیکه کسی از من چنین تعهدی نخواسته بود. فقط ادعا نبود. پیگیری ماجرای مشکلات سند اتومبیل‌های بازیکنان، دیدار دوستانه با رئال مادرید، اردوی ارمنستان، اعلام ریز بدهی‌های دوران مدیریت بنده و… وفا به عهد و پیمانی بود که با هواداران پرسپولیس بسته بودم.

در همه این روزها و هفته‌های پس از پرسپولیس، تلاش کرده‌ام بی‌هیچ هیاهویی، کاری اگر می‌توانم برای پرسپولیس انجام دهم، اما افسوس کسانی هستند که سهوی یا عمدی نمی‌گذارند پرسپولیس در آرامش باشد. آنها هر روز شایعه تازه‌ای می‌سازند. هر روز داستان عجیب و غریبی درست می‌کنند تا به خیال خودشان، تصویرم را در ذهن هواداران پرسپولیس مخدوش کنند.

شایعه کرده‌اند من بازداشت شده‌ام. شایعه کرده‌اند دلیل این بازداشت ارتباط بنده با پرونده ب.ز بوده است. امیدوارم لازم نباشد برای رد این ادعاها مجبور شوم هر روز بیانیه بنویسم یا با رسانه‌ها گفتگو کنم. امیدوارم دوستانی که این شایعات بی‌اساس را می‌سازند و منتشر می‌کنند، کمی انصاف داشته باشند. امیدوارم آنها به تبعات چنین شایعاتی فکرکنند.

ایران اسلامی عزیز، قانون دارد، قضات محترم قوه قضاییه محترم با دقت و جدیت هر پرونده‌ای را بررسی می‌کنند. من خود ۳۵ سال ضابط قوه قضاییه بوده و هستم من بهتر از هر کس می‌دانم این قوه مظهر پاکی، درستی و عدالت است.

کسی ادعایی اگر دارد، می‌تواند از مجاری قانونی پیگیری کند، همانگونه که بنده این حق را برای خود قائلم که از این پس، شایعه سازان و شایعه پراکنان را به دست قانون بسپارم. تردید نکنید برعهدی که با پرسپولیسی‌های بزرگوار بسته‌ام، وفادار خواهم ماند. تردید نکنید اجازه نخواهم داد با شایعه‌سازی درباره من، به پرسپولیس ضربه بزنند.

امیدوارم این آخرین بار باشد که مجبور می‌شوم در رسانه‌ها به اتهاماتی از این دست پاسخ دهم.

یا حق
سرباز کوچک نظام جمهوری اسلامی ایران، محمد رویانیان»

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو