کد خبر: 48847

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۰

بیانیه شرکت گاز استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس ؛

روز قدس ، روز بیداری و خروش وجدان های آزاده جهانیان است

به گزارش تیتر 3:کارکنان شرکت گاز استان مازندران با صدور بیانیه ای در آستانه فرارسیدن روز قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام ...

به گزارش تیتر ۳:کارکنان شرکت گاز استان مازندران با صدور بیانیه ای در آستانه فرارسیدن روز قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

اینک در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و یوم ا… روز قدس که یادگار امام راحل عظیم الشان می باشد، مردم ایران در کنار همه آزادمردان عالم مهیای اعلام فریاد عدالتخواهی مستضعفین برای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین می شوند.

روز قدس، روز بیداری و خروش وجدان های آزاده جهانیان است که در برابر جنایت های ظالمانه رژیم غاصب و خونریز اسرائیل، به میدان می آیند تا ضمن اصرار و تأیید آرمان های فلسطین، از آرمان های جبهه مقاومت بویژه مردم ستمدیده سوریه حمایت نموده و از جنایت های رژیم سفاک صهیونیستی در کشورهای منطقه در سوریه، عراق، یمن، افغانستان، لبنان، بحرین و دیگر بلاد اسلامی، اعلام انزجار نمایند.

 این حرکت و جریان جهانی در مقابل تلاش پیگیر و مستمر جبهه کفر، نفاق و استکبار است که با تمام توان سعی در حذف مسئله فلسطین دارد و در این مسیر  با حمایت و تجهیز جبهه تکفیر و اجیر نمودن مزدوران داعشی، تلاش می کند حاشیه امنی برای اسرائیل غاصب ایجاد نماید. اما این تلاش بی اثر، با حضور رویشی و فزاینده ملتهای بیدار جهان هر روز زنده تر شده است و هیچگاه به فراموشی سپرده نخواهد شد.

به فضل الهی و براساس شواهد و قرائن متقن، اسرائیل در آینده ای نزدیک از صفحه روزگار محو خواهد شد و جهان روی خوش امنیت، عدالت و آرامش را به خود خواهد دید و مهیای تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی عج الله فرجه الشریف خواهد شد.

کارکنان شرکت گاز استان مازندران ، ضمن آروزی توفیقات روزافزون برای همه مجاهدان جبهه مقاومت اسلامی در فلسطین‌، غزه، لبنان‌، سوریه ، عراق و یمن و سپاس وافر از اقدام اخیر سپاه در تنبیه عوامل صهیونیسم جهانی در سوریه و حمایت همه جانبه و قاطع از ایشان، اعلام می نماید همپای ملت شریف و روزه دار ایران و جهان در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس حضور پررنگ تر و پرشور خواهد داشت.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو