کد خبر: 3555

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۶

روایت ابطحی از شب مناظره موسوی و احمدی نژاد

شرق پرس: رئیس دفتر سیدمحمد خاتمی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز تصریح کرد: شب مناظره و بعد از سخنرانی آیت‌الله هاشمی در حرم امام ...

 

  حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدعلی ابطحی، خاطره خود از شب مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی‌نژاد در سال ۸۸ را روایت کرده است.

شرق پرس: رئیس دفتر سیدمحمد خاتمی در گفت‌وگو با نامه‌نیوز تصریح کرد: شب مناظره و بعد از سخنرانی آیت‌الله هاشمی در حرم امام خمینی به محل اقامت سیدحسن خمینی آمدیم و آنجا مناظره را تماشا کردیم.

وی ادامه داد: در آن شب، آیت‌الله صانعی، آیت‌الله موسوی بجنوردی، آیت‌الله محقق داماد، مهدی هاشمی و خیلی دیگر از شخصیت‌های شناخته‌شده و برجسته حضور داشتند.

ابطحی با بیان اینکه زمان مناظره سفره پهن بود و هنوز غذا نیامده بود، اظهار کرد: بعد از اتمام مناظره، خیلی فضای به هم ریخته‌ای بود و تقریبا تمام حضار در بهت کامل قرار داشتند و تصور نمی‌کردند آقای احمدی‌نژاد اینگونه سخن بگوید و به همه بتازد.

وی افزود: همان شب خبرنگار فاینشنال تایمز به من زنگ زد که به او گفتم «احمدی‌نژاد با این مناظره فضا را به سوی خود برگرداند».

رئیس دفتر خاتمی خاطرنشان کرد: همان شب در میدان تجریش، برای اولین بار شعار دزدگیر ۸۸ را شنیدم. برای مردم، آقای هاشمی در آن زمان به عنوان مظهر قدرت، حکومت و ثروت پذیرفته شده بود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو