کد خبر: 1371

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۸:۱۸

رمدانی: نکا قطب تکواندو مازندران

  به گزارش شرق پرس، محسن رمدانی صبح شنبه در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ برتر تکواندو مازندران اظهار داشت : رقابت های ...

 

رئیس هئیت تکواندو نکا از آغاز مسابقات لیگ برتر تکواندو و رقابت ۵۰۰ تکواندوکار مازنی در سالن سردار طوسی نکا خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، محسن رمدانی صبح شنبه در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ برتر تکواندو مازندران اظهار داشت : رقابت های لیگ برتر تکواندو مازندران در دو رده سنی خردسالان و نونهالان تحت عنوان گرامیداشت (۱۰ هزار شهید استان مازندران و شهدای تکواندو کار ) به میزبانی شهرستان نکا بر روی ۳ شیاپچانگ در حال برگزاری است.

وی افزود : در این دوره از مسابقات ۵۰۰ تکواندو کار پسر مازنی در۱۱ تیم از شرق تا غرب مازندران در اوزان و کمربندهای مختلف در سالن سردار طوسی نکا به رقابت پرداختند.

رئیس هئیت تکواندو نکا تصریح کرد : حدود ۳۰ داور از فدراسیون تکواندو استان مازندران قضاوت این دوره از مسابقات را بر روی سه تشک برعهده گرفتند.

رمدانی با اشاره قطب تکواندو مازندران بیان داشت : شهرستان نکا با وجود مشکلات ورزشی با افتخار آفرینی در مبارزات و میزبانی در چند سال اخیر جزء قطب تکواندو استان شناخته شد.

وی اضافه کرد : حدود یکهزار تکواندو کار سازمان یافته در شهرستان نکا مشغول فعالیت هستند.

رمدانی با اشاره به عدم وجود خانه تکواندو در شهرستان نکا ادامه داد : با اینکه تکواندو کاران از نبود خانه تکواندو در شهرستان رنج  می برند ولی هر روز بر استعدادهای نهفته شان افزوده می شود.

رئیس هئیت تکواندو نکا از برگزاری فینال مسابقات لیگ برتر تکواندوکاران مازنی در هفته آینده به میزبانی این شهرستان خبر داد.

وی در پایان هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را کشف استعدادها و ایجاد انگیزه خردسالان و نونهالان مستعد قهرمانی در استان و کشور برشمرد./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو