کد خبر: 4660

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۳

رمدانی: عدالت در دریافت مالیات صنوف رعایت نمی شود

  به گزارش شرق پرس, عباس رمدانی امروز در اجلاسیه ماهانه اصناف ساری با گرامیداشت اول تیرماه روز ملی اصناف، اظهار کرد: همایش ...

 

رمدانی رئیس اتاق اصناف ساری با تاکید بر توجه بیشتر دولت به تولید، گفت: عدالت در دریافت مالیات واحدهای صنفی رعایت نمی‌شود.

 

به گزارش شرق پرس, عباس رمدانی امروز در اجلاسیه ماهانه اصناف ساری با گرامیداشت اول تیرماه روز ملی اصناف، اظهار کرد: همایش بزرگ روز ملی اصناف چهارشنبه این هفته با حضور واحدهای صنفی، مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در ساری برگزار می شود.

وی به انتخابات هئیت رئیسه اتاق اصناف ساری اشاره و از روسای اتحادیه ها که با حضور پررنگ خود اعضای جدید هئیت رئیسه را انتخاب کردند، قدردانی کرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان با بیان اینکه ساماندهی ساختار اداری اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در دستور کار قرار دارد، افزود: زیرساخت های اداری اتحادیه ها و اتاق اصناف در مرکز استان برای ارائه خدمات بهینه به بازاریان و کسبه مکانیزه می شود.

رمدانی به وحدت و همدلی بین اعضای هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف ساری اشاره و خاطرنشان کرد: دوره جدید هئیت رئیسه اتاق اصناف چهار ساله است که برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه اصناف مرکز استان ظرفیت بالایی دارد ولی به جایگاه ان توجهی نمی شود، یادآورشد: اعضای هئیت رئیسه با مشارکت اتحادیه های صنفی تلاش می کند تا اصناف ساری را به جایگاه واقعی برساند.

رئیس اتاق اصناف ساری،  اشتغال را یکی از بزرگ ترین معضلات  در جامعه دانست و گفت: سالانه حدود پنج هزار شغل  در اتاق اصناف مرکز استان ایجاد می شود که اگر مورد حمایت قرار گیرد، قابلیت ایجاد اشتغال بیشتری دارد.

رمدانی با اعلام اینکه عدالت در بحث مالیات واحدهای صنفی در ساری رعایت نمی شود، تاکید کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه مسئولان مالیاتی در دریافت مالیات با واحدهای صنفی همکاری کنند./تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو