کد خبر: 74107

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۷

خطر سقوط ورزش ساری با رفتارهای قهری ِ متولی اش

رقابت های مهم ورزشی مرکز استان زیر تاخت و تاز برنامه های فرمایشی لگدمال می شوند!!!

اختصاصی تیتر 3: بدمینتون مازندران از ۲۴ دی ماه میزبان یک رقابت مهم کشوری می باشد که از چند ماه پیش رئیس جوان و باتجربه ...

اختصاصی تیتر ۳: بدمینتون مازندران از ۲۴ دی ماه میزبان یک رقابت مهم کشوری می باشد که از چند ماه پیش رئیس جوان و باتجربه هیات بدمینتون مازندران با تشکیل ستاد برگزاری در هیات مربوطه و با تدابیر خاص مدیریتی اش برای اجرای هرچه بهتر این رقابت‌ها در تکاپو میباشد.

امیرفخریان و تیم توانمندش همواره ثابت کردند در بالا نگه داشتن پرچم ورزش استان در کشور در صحنه حضور دارند و افتخارآفرینی ورزشکارانشان در المپیاد استعدادهای برتر کشور  که با کسب مدال طلای این رقابت ها پایان یافت نشان بارزی از تلاش های این هیات پرتلاش است.

سال ها بود این ورزش در انتظار داشتن خانه ای مترصد رسیدن فرصت بود تا اینکه بالاخره علی رغم تمام کارشکنی های صورت گرفته توسط اداره ورزش و جوانان ساری و نا ملایمتی هایی که در واگذاری مکانی اختصاصی به هیات بدمینتون مازندران رقم خورد با پیگیری رئیس جوان هیات و مساعدت های مدیرکل ورزش استان و ریاست محترم فدراسیون، سالن حجاب ساری البته به طور موقت در اختیار هیات موفق بدمینتون برای راه اندازی خانه تخصصی قرار گرفت.

 

هیات بدمینتون مازندران در اولین اقدام بعد از خانه دار شدن، میزبانی یک رقابت مهم کشوری با حضور بیش از ۵۰۰ شرکت کننده را در بخش بانوان و آقایان به مرکز استان آورد غافل از اینکه قرار نیست کارشکنی‌ها و فرافکنی ها در ورزش ساری پایان یابد یا اینکه اصلا قرار نیست فعالیت های ورزشی در مرکز استان حمایت شوند زیرا برنامه های نمایشی قرار است در الویت بوده و دردانه ی ورزش ساری باشند!!!

 

 

اوج این مظلومیت زمانی بود که با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد تاکنون اداره ورزش و جوانان مرکز استان برای برگزاری این رویداد مهم که به نام “جام سردار شهید ییلاقی و شهدای مدافع حرم مازندران” نیز نامگذاری شده فقط به انتشار پوستر طراحی شده توسط هیات استان در فضای مجازی بسنده کرده است این در حالی است که برای برنامه های غیر ورزشی کارگروه ها و جلسات مختلف با ارگان های متفاوت برگزار می شود!!!!

 

 

البته نخبگان ورزش ساری نگران نباشند چرا که قرار است این موضوع کم کم به یک روال عادی تبدیل شود و بدمینتون تنها مثال بارزی از ده ها بی مهری صورت گرفته به رشته های حوزه قهرمانی است که نتیجه آن این خواهد بود  تا سال ها بایستی تلاش کرد تا ویرانه های ورزش ساری جمع‌آوری شود و به عقب ماندگی تاریخی در مرکز استان خواهیم رسید.

 

ورزش مرکز استان با این چشم اندازی که توسط مدیران کم تجربه و وامدار به افراد خاص ترسیم شده است در سراشیبی انحطاط قرار خواهد گرفت و از هم اکنون چراغ خطر سقوط ورزش ساری  با رفتارهای قهرآمیز متولی اش ، روشن شده است!!!!

 

امید است مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که در بزنگاه های مختلف چراغ خطر را به امید تبدیل کرد با تدبیر مناسب مانع فروپاشی ورزش ساری شود البته از استاندار ورزشی مازندران که خود از ورزشی های باسابقه مرکز استان بوده انتظار می‌رود که تذکرات لازم را به متولیان مربوطه در شهرستان ساری داده تا از افتضاحی بزرگ در آینده نه چندان دور جلوگیری شود.

 

سلسله گزارش ها و مقالات مربوطه که از وظایف ذاتی رسانه ها به عنوان زبان گویای مردمی که انقلاب شان را با خون جوانانشان آبیاری کردند و نمی‌خواهد انقلاب و نظام به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد از طریق این رسانه همچنان تا حل موضوعات مرتبط با ورزش ساری ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو