کد خبر: 11410

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۸:۳۶

رقابت های انتخابی تیم ملی تیروکمان در ساری پایان یافت

تیتر 3 » رقابت های انتخابی تیم ملی تیر و کمان مردان و زنان ایران در ساری با مشخص شدن نفرات برتر بخش ' ریکرو ' داخل سالن جمعه شب به کار خود پایان داد.

تیر اندازی با کمان ساری

به گزارش تیتر ۳ » در پایان روز چهارم این رقابت ها که در مجموعه ورزشی ایثار ساری برگزار شد، در فاصله ۱۸ متر داخل سالن مردان ‘ بهرام تیمورزاده’ از آذربایجان غربی درصدر ایستاد و ‘ حسام دهقان’ از اصفهان و ‘ مجید میررحیمی’ از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش بانوان هم ‘ پارمیدا قاسمی ‘ ازتهران با کسب امتیاز بهتر نسب به دیگر حریفان قهرمان شد و ‘مرضیه اشکانی’ از گیلان و ‘ آیتک جلوسیان ‘ از آذربایجان شرقی در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
 مسابقات انتخابی تیم ملی تیر و کمان ایران با رقابت حدود ۲۵۰ کماندار مرد و زن از روز سه شنبه در رشته کامپوند و ریکرو بیرون سالن در ورزشگاه شهدای ساری و رقابت های داخل سالن روزهای پنجشنبه وجمعه در مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار ساری برگزار شد.
درمجموع حدود ۳۲ کماندار برتر هر دو رشته کامپوند و ریکرو زنان و مردان در بخش های داخل سالن و بیرون سالن به اردوی آماده سازی تیم ملی برای شرکت در چهار رویداد مهم جهانی دعوت خواهند شد.
در پایان نیز مجمع سالانه هیات تیروکمان مازندران با حضور رییس فدراسیون برگزار گردید.
رییس فدراسیون تیروکمان به همراه مدیرکل ورزش وجوانان مازندران روز جمعه از روند برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تیروکمان مردان وزنان در مجموعه ورزشی ایثارساری دیدن کردند.
همچنین با حضور ‘ محمدعلی شجاعی’ رییس فدراسیون تیروکمان و’ حبیب حسین زادگان’ مدیرکل ورزش وجوانان مازندران و ‘حسین فرهادی’ ریاست هیات استان، مجمع سالانه هیات تیروکمان مازندران برگزار شد.
رییس فدراسیون تیروکمان دراین مجمع، از میزبانی خوب مازندران وهیات تیروکمان این استان از انتخابی تیم ملی تیروکمان قدردانی وتشکر کرد و از عملکرد ۱ ساله حسین فرهادی ابراز خردسندی نمود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو