کد خبر: 74128

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۹

رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد در مازندران برگزار می‌شود

تیتر 3: شهرام جعفری امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور تیم‌های مطرح خارجی مانند روسیه، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان در این مسابقات قطعی شده ...

تیتر ۳: شهرام جعفری امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور تیم‌های مطرح خارجی مانند روسیه، آذربایجان، گرجستان و ارمنستان در این مسابقات قطعی شده و احتمال حضور چند تیم خارجی دیگر در جام شهید هاشمی نژاد که در رده سنی جوانان برگزار می‌شود وجود دارد. 

 

وی افزود: این تورنمنت کشتی همه ساله در رده جوانان و با سطح فنی بالایی در شهرستان بهشهر برگزار که امسال نیز استعدادهای جوان از ۱۷ استان کشور و نفرات منتخب تیم  ملی جوانان در این پیکارها حضور دارند.

 

جعفری گفت: با هماهنگی‌هایی که با محمد طلایی سرمربی تیم ملی جوانان انجام شده، امیدواریم این مسابقات به آماده‌سازی تیم ملی جوانان نیز کمک کند چرا در در فاصله ۵۰ روزه تا رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان برگزار می شود و محک خوبی برای شناخت کشتی گیران جوان خواهد بود.

 

وی به جوایز دلاری این مسابقات اشاره کرد و افزود: به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰۰،۱۵۰ و ۱۰۰ دلار اهدا خواهد شد که می‌تواند انگیزه خوبی برای  و کشتی گیران رده جوانان باشد.

 

شانزدهمین دوره مسابقات چند جانبه کشتی آزاد جام شهید هاشمی‌نژاد روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری طبق مقررات اتحادیه جهانی، در سالن شهید هاشمی نژاد شهر بهشهر برگزار می‌شود./تسنیم

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو