کد خبر: 6879

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۶

برنامه ورزشکاران در روز شانزدهم بازی‌های المپیک ریو/

رضا یزدانی کاپیتان مازندرانی تیم ملی کشتی امروز به روی تشک می‌رود

3 نماینده ایران در آخرین روز از بازی‌های المپیک ریو به میدان می‌روند که رضا یزدانی کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی و کاپیتان تیم ملی به روی تشک می‌رود.

تیتر ۳: در شانزدهمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو سه نماینده کشورمان امروز به مصاف حریفان می‌روند که رضا یزدانی کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی وزن ۹۷ کیلوگرم امروز هنرنمایی و قدرت خود را به نمایش می‌گذارد.

یزدانی

در ادامه مسابقات کشتی آزاد رضا یزدانی در وزن ۹۷ کیلوگرم و میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم روی تشک می‌رود.

رضا یزدانی نیز در دور اول به مصاف ابراهیم بلوکباشی کشتی‌گیر مطرح ترک می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد باید با برنده کشتی میان ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان و رادوسلاو باران از لهستان کشتی بگیرد.

میثم نصیری ابتدا به مصاف بوریسلاو نوواچکوف از بلغارستان می‌رود و در صورت پیروزی باید با فرانکلین گومز، دارنده مدال نقره جهان از پورتوریکو کشتی بگیرد.

رقابت‌های اوزان فوق از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز (یکشنبه) به وقت ایران برگزار می‌شود.

محمدجعفر مرادی نیز از ساعت ۱۷:۰۵ دقیقه یکشنبه ۳۱ مرداد در دوی ماراتن المپیک به مصاف حریفان خود می‌رود.

تاکنون کاروان امام رضا (ع) موفق به کسب ۸ مدال طلا، نقره و برنز شدند که ۳ مدال توسط ورزشکاران مازندرانی کسب شد.

حسن یزدانی در کشتی آزاد، کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزنه برداری به ۳ مدال طلا، کمیل قاسمی در کشتی آزاد به مدال نقره، قاسم رضایی و سعید عبدولی در کشتی فرنگی، حسن رحیمی در کشتی آزاد و کیمیا علیزه در تکواندو نیز موفق به کسب ۴ مدال برنز شدند.

سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو امروز به‌طور رسمی با برگزاری مراسم اختتامیه پس از ۱۶ روز رقابت ورزشکاران مختلف دنیا به پایان می‌رسد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو