کد خبر: 1709

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۹

رشد فزاینده سفره خانه های سنتی نکا

  به گزارش شرق پرس، علی رجبی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان سفره خانه ها به عنوان بارزترین مشکل و ...

 

فرماندار نکا با اشاره به رشد قارچ گونه سفره خانه های سنتی در شهرستان گفت: این امر به عنوان بارزترین ناهنجاری جوانان را با خطر روبرو می سازد که باید هرچه سریعتر بر رفع این مشکل چاره اندیشی شود.

 

به گزارش شرق پرس، علی رجبی عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان سفره خانه ها به عنوان بارزترین مشکل و ناهنجاری شهرستان تصریح کرد: از چند سال اخیر تاکنون شاهد رشد قارچ گونه سفره خانه های سنتی هستیم و امروز باید نیروی انتظامی به کمک مسئولین شهرستان این معضل را برطرف نموده تا جوانان این منطقه وقت خود را قربانی این اماکن ننمایند.

رجبی خاطرنشان کرد: اگر روحیه حمایتی و امنیتی در جامعه حکمفرما باشد قطعا مردم با اطمینان و اعتماد به این نظام زندگی می کنند.

وی بیان داشت: امروز نیروی انتظامی به عنوان عامل ثبات و امنیت کشور شناخته می شود چرا که نیروی انتظامی در ایجاد امنیت پایدار و حفظ آرامش درجامعه تلاش می کند.

وی با اشاره به اینکه نگاه و عقیده نیروی انتظامی عوض شده است، افزود: امروز نیروی انتظامی با نگاه و دیدگاه پیشگیرانه در رفع مشکلات مردم تربیتی فعالیت می نمایند.

رجبی بیان داشت: خوشبختانه هم اکنون با تلاش های بی وقفه نیروی انتظامی در بحث پاکسازی منطقه آلوده عباس آباد بخش اعظمی از امنیت برچهره شهرستان بازگشته و امنیت به نسبت تاحدودی پا برجاست.

فرماندار نکا با اشاره به اینکه هرکسی در امنیت شهرستان سهیم است ،گفت: امنیت شهرستان فقط مختص به نیروی انتظامی نبوده در واقع هریک از مسئولین و مردم باید سهم خود را از امنیت به خوبی ایفا نموده و در نهایت اگر این امر به خوبی بازگو نشد نیروی انتظامی وارد عمل شود./مهر

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو