کد خبر: 20591

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۶

دکتر یونسی:

رسانه ها نقش بی بدیلی در افزایش آگاهی مردم دارند/لازمه نشاط و پویایی جامعه نقد منصفانه است نه تخریب وتوهین

معاون سیاسی امنیتی استان مازندران در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر 3 و در گفتگو با خبرنگار این رسانه ، گفت: برپایی اینگونه نمایشگاه ها خوب بود و باید استمرار پیدا کند

به گزارش تیتر ۳، دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استان مازندران در حاشیه مراسم افتتاحیه  نمایشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تیتر ۳  و در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها ، گفت: برپایی  اینگونه نمایشگاه خوب است و باید استمرار پیدا کند و  جامعه  باید بیشتر و عمیق تر به نقش رسانه و افزایش دانایی پی ببرد و آگاه باشد.

 

وی افزود: جامعه باید بداند رسانه ها هرکدام در وسع و توانایی خودشان منشا چه اثرات شایسته ای برای استان و منطقه خودشان هستند.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به این نکته که اندیشه دولت روحانی افزایش آگاهی دانایی، فضیلت و معرفت هست عنوان داشت: البته شرارت ناشی از جهل است و هرچه دانایی افزایش یابد جهل از بین میرود و افزایش آگاهی از وظایف رسانه هاست. رسانه ها نقش بی بدیلی در افزایش آگاهی مردم دارند.

 

وی با روند افزایشی رسانه ها در استان مازندران در ۳ سال و نیم عمر دولت تدبیر و امید افزود: این امر  موید این است که دولت به این حوزه توجه ویژه ای دارد  و جشنو.اره ها در دولت روحانی فزاینده بوده و در جهت فرهنگ اطلاع رسانی دوره متفاوتی را شاهدیم .

 

دکتر یونسی گفت: استانداری در طی چند سال گذشته علی رغم درج برخی اطلاعات فاقد صحت و یا عدم داشتن مبنای دقیق و مستند توسط برخی رسانه ها ، استانداری حتی  یک مورد شکایت  از رسانه ها نداشته است.برای اینکه این فضا باز باشد و روح عدالت خواهی و حق طلبی و حق گویی در این قشر افزایش یابد . البته نقد منصفانه نقد صادقانه و دلسوزانه و نه تخریب وتوهین لازمه نشاط و پویایی جامعه است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو