کد خبر: 20845

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۱

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران

رسانه ها با اصناف آشتی کنند/ دغدغه و درد اتحادیه ها همان درد مردم است

68 اتحادیه در مرکز استان وجود دارد که زیرمجموعه ای بالغ بر 25 هزار واحد صنفی را شامل می شوند.

 

به گزارش تیتر ۳، مجتبی کواکبیان نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها گفت: ۶۸ اتحادیه در مرکز استان وجود دارد که زیرمجموعه ای  بالغ بر ۲۵ هزار واحد صنفی را شامل می شوند.

 

وی با اهمیت توجه رسانه ها به مشکلات اتحادیه ها، افزود : باتوجه به اینکه بخشی از اقتصاد کشور و جامعه را اصناف و بازاریان تشکیل می دهند ضرورت بررسی مشکلات این قشر از جامعه احساس می شود چرا که مشکل اتحادیه ها مشکل مردم است و رسالت رسانه انعکاس این مشکلات است.

 

نماینده اتاق اصناف ایران در مازندران با مهم خواندن ظرفیت رسانه ها و نقش تاثیر گذار آن در بین مردم و مسئولین، اظهار داشت: رسانه ها دغدغه و مشکلات اتحادیه ها را پوشش دهند زیرا مشکلات موجود در اتحادیه ها مشکل مردم و رفع دغدغه آنان رفع نیاز مردم است.

 

وی افزود: آنچه درخواست اتاق اصناف از رسانه هاست آشتی مطبوعات، جراید و رسانه ها با اصناف و اتحادیه هاست. مسلم است رسانه ها دلسوزانه عمل می کنند و لازم است با همان دلسوزی این گونه دردهای جامعه را پوشش دهند.

 

دکتر کواکبیان در خصوص نظارت و مدیریت بازار شب عید گفت: کمیته ای متشکل از اصناف، تعزیرات حکومتی و اماکن و بعضاً نماینده برخی اتحادیه ها به طور ویژه و مداوم حتی در ایام تعطیل نظارت بر واحد کسبی و هم بر قیمت دارند. الیته تخلفات صنفی و گران فروشی باتوجه به شرایط اقتصادی کشور بعید به نظر می رسد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو