کد خبر: 6692

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۳

نماینده مردم بابل در مجلس:

رسانه‌ها فضای فعالیت اقتصادی را در بابل جذاب کنند

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌ها باید فضای سرمایه‌گذاری خارجی و فضای فعالیت اقتصادی را در بابل جذاب کنند.

تیتر ۳: نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌ها باید فضای سرمایه‌گذاری خارجی و فضای فعالیت اقتصادی را در بابل جذاب کنند.

نجفی خوشرودی

علی نجفی در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: خبرنگاران در عرصه سیاست‌های داخلی آیینه‌ای تمام‌نما در بسیاری از مسائل و رویدادهای بین‌المللی هستند و می‌توانند در روند سیاسیت‌های بین‌المللی تاثیرگذار باشند. 

وی با اشاره به اهمیت رسانه در تعاملات جهانی، افزود: چه بسا اخباری که از سوی رسانه‌ها به اقصی نقاط کشور مخابره می‌شود، منشا تصمیم‌گیری و تنظیم رویدادهای دولت‌ها می‌شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسانه‌های آزاد و مستقل مدافع امنیت ملی کشور هستند، تصریح کرد: بخش زیادی از مشکلات در حوزه‌های مختلف کشور با فعالیت رسانه‌های آزاد و مستقل کاهش می‌یابد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: بنا به دلایل متعدد بابل استحقاق دارد در تراز بالاتری شناسانده شود و از ظرفیت این مرز و بوم استفاده بیشتری شود که نقش رسانه‌ها در این حوزه چشمگیر است.

نجفی گفت: رسانه‌ها باید فضای سرمایه‌گذاری خارجی و فضای فعالیت اقتصادی را در بابل جذاب کنند و در این مسیر از همه ظرفیت‌ها، روش‌ها و هنر خود بهره ببرند تا سهم خود را در تقویت اقتصاد شهرستان و رونق کسب و کار در راستای رفع بیکاری و تأمین اشتغال انجام دهند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو