کد خبر: 8846

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۸

راه خروجی دادگستری مرد ۲ زنه رادر بجنورد به کام مرگ برد

صبح امروز راه خروجی دادگستری مرد دو زنه را در بجنورد به کام مرگ برد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی دادگستری کل خراسان شمالی، صبح امروز در محل ساختمان دادگستری بجنورد واقع در بلوار دولت، مردی که برای پرونده صلح و سازش با همسرش به دفتر شورای حل اختلاف خانواده مستقر در دادگستری رفته بود، با تصمیم غیرعاقلانه در انتخاب راه خروجی، جان خود را از دست داد.

صبح امروز فردی که به شعبه شورای حل اختلاف خانواده مستقر در دادگستری، برای صلح و سازش بین خود و همسرش مراجعه کرده بود؛ با مشاهده پدرخانمش در راهروی دادگستری و برای اینکه با وی روبرو نشود، تصمیم به خروج از روی دیوار دادگستری گرفت.

وی پس از بالا رفتن از یکی از درختان صحن حیاط دادگستری و رفتن روی پشت‌بام، شاخه درخت داخل کوچه را برای پایین رفتن گرفت، اما شاخه ناتوان درخت شکست و این مرد ۴۰ ساله با پرتاب شدن به روی پشت‌بام باجه بانک ملی، جان خود را از دست داد.

بر اساس بررسی‌های انجام‌شده، همسر دوم متوفی که در محل حضور داشت و از ماجرای خروج وی مطلع بود و همچنین اهالی حاضر در محل مورداشاره، شاهد این اتفاق تلخ بودند.

متوفی به نام «ح. و» حدوداً ۴۰ ساله که دارای دو همسر بود، همسر اولش مدتی قبل از وی به شورای حل اختلاف خانواده شکایت کرده و وی امروز برای صلح و سازش و بدون احضار به شورا مراجعه کرده بود؛ اما با توجه به داشتن پرونده قبلی که منتهی به بازداشت موقت وی شده بود، با مشاهده پدرخانم اولش در راهروی انتظار دادگستری و برای اینکه در جلسه صلح و سازش با وی روبرو نشود، با انتخاب راه خروج ناعاقلانه، راهی را انتخاب کرد که نهایتاً منجر به مرگ وی شد.

پرونده این متوفی که شاکی هم ندارد همچنان مفتوح و موضوع از طریق بازپرسی در حال انجام تحقیقات است.

 

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو