کد خبر: 20080

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۰

راه اندازی ۱۷ کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن در مازندران

به گزارش تیتر 3 :هادی عسگری مسوول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کربلا استان مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمامی ...

به گزارش تیتر ۳ :هادی عسگری مسوول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کربلا استان مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمامی واحدهای صنعتی و فارغ التحصیلان رشته‌های فنی به جز کشاورزی و عمران جامعه هدف ما هستند٬ از راه اندازی ۱۷ کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن در استان مازندران خبر داد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت‌ و معدن مازندران ضمن بیان اینکه به‌زودی اردوهای جهادی صنعتی با هدف شناسایی و عارضه‌یابی واحدهای راکد و نیمه فعال استان برگزار می‌شود٬گفت: تاکنون ۱۰۰ نفر از مهندسان بسیجی داوطلب همکاری در این اردوها شده‌اند.

هادی عسگری با بیان اینکه سازمان بسیج مهندسین استان مازندران در سال ۸۰ براساس فرمان رهبر فرزانه مبنی بر تخصصی شدن اقشار مختلف بسیج تشکیل شد٬ گفت: این سازمان در نیمه دوم سال ۹۳به ۳ قسمت بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ٬صنعت و معدن٬ عمران و معماری تفکیک شد.

‍‍‍مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن مازندران با اشاره به اینکه تمامی واحدهای صنعتی و فارغ­التحصیلان رشته‌های فنی به جز کشاورزی و عمران جامعه هدف ما هستند٬ افزود: تاکنون ۱۷کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن در استان مازندران راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: بیشتر واحدهای صنعتی  خانوادگی می­باشند و نیروهای آنها تخصص لازم را ندارند و کانون مهندسین صنعت و معدن با ورود به این واحدها  مشاوره می­دهد .

وی همچنین تصریح کرد: وجود افراد متخصص و با نفوذ فرصت خوبی برای جوانان و تحصیل کرده­ها می­باشد تا در کنار آنها تجربه بیاندوزند.

عسگری اذعان داشت: ما در صورتی می­توانیم به تولیدکننده  کمک و مشاوره دهیم که تولید کننده به ما اعتماد کند

وی افزود: هدف ما خیر و بهره­وری صنعتی استان است و هیچ انتفاعی نداریم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو