کد خبر: 1752

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۸:۲۴

راه اندازی صفحه علیه مادر زن در فیس بوک

وی افزود: مدتی پیش حمید با دخترم تماس گرفت و گفت وارد فیس‌بوک شود و مطالبی را که راجع به عمه‌اش نوشته بخواند ...

 

مرد ۷۰ ساله که بسیار آشفته و پریشان بود روبه روی قاضی روح‌الله رئیسی قرار گرفت و با لهجه شیرین خود گفت: چندی پیش دخترم به عقد پسردایی‌اش درآمد اما مدتی است که آنها با هم درگیر هستند و همین اختلاف‌ها باعث شده دامادم در شبکه‌ اجتماعی دست به اقدام عجیبی بزند تا ما را اذیت کند.

وی افزود: مدتی پیش حمید با دخترم تماس گرفت و گفت وارد فیس‌بوک شود و مطالبی را که راجع به عمه‌اش نوشته بخواند و ببیند و سپس تلفن را قطع کرد.

شرق پرس: وقتی دخترم وارد اینترنت شد پس از بازکردن صفحه فیس‌بوک مطالبی را درباره همسرم دید که باعث شرمندگی‌مان شد. باورمان نمی‌شد داماد‌مان که جزو فامیل‌های درجه یک است چنین توهین‌هایی کرده باشد. همسر پیرم از این موضوع بسیار دلشکسته و غمگین است و باور ندارد برادرزاده‌اش محبت‌های وی را نادیده گرفته و دست به این کار ناجوانمردانه زده است.

این مرد با ناراحتی گفت از حمید شکایت داریم و می‌خواهیم هرچه سریعتر به سزای اعمالش برسد چرا که این پسر حتی به خانواده خودش اهمیتی نداده واگر حالا جلوی وی گرفته نشود تهدیدهایش باز ادامه پیدا می‌کند.

 

من دختر دسته گلم را به این پسر دادم چرا که فکر می‌کردم پسر خوبی است اما وی ما را فریب داد و از زمانی که دخترم به عقدش درآمده به‌جای تهیه مخارج زندگی به خوشگذرانی با دوستان بیکارش می‌پردازد و در خیابان‌ها پرسه می‌زند.

وقتی قاضی رئیسی سخنان پیرمرد را شنید از وی خواست تا همسر این پیرمرد برای شکایت به دادسرا مراجعه کند اما این مرد موسپید با در دست داشتن مدارکی که نشان می‌داد داماد ۲۷ساله‌اش به توهین و اهانت در شبکه اجتماعی پرداخته منتظر دستور قاضی شد و ادعا کرد همسرش قادر به حضور در دادسرا نیست.

ایران

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو