کد خبر: 5051

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ - ۷:۱۰

رئیس شورای شهر: سه نفر کاندید شهرداری سورک هستند+اسامی و سوابق

  به گزارش شرق پرس, کاظم امجدی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به پیگیری جدی شورای شهر برای انتخاب شهردار سورک مرکز ...

 

رئیس شورای اسلامی شهر سورک در این مورد با اشاره به بررسی سوابق ۱۷ نفر در این شورا افزود: تا امروز سه نفر از این بین مورد توجه اعضای شورای اسلامی قرار گرفته‌اند.

 

به گزارش شرق پرس, کاظم امجدی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به پیگیری جدی شورای شهر برای انتخاب شهردار سورک مرکز شهرستان میاندورود مذاکرات انجام گرفته را جدی و علمی دانست.

وی گفت: زین‎العابدین نوکنده رئیس سابق آموزش و پرورش میاندورود با تحصیلات مرتبط در حوزه شهری، حقگو شهردار سابق رستمکلا و دبیر فعلی مدارس نکا و نیازی شهردار هادی‌شهر مازندران این سه کاندیدا هستند.

امجدی در مورد زمان مشخص شدن نتیجه بررسی‌ها گفت: فعلا از این افراد خواسته شده مشکلات شهر سورک را مورد بررسی قرار دهند و به همراه راه حل‌های پیشنهادی خود به صورت مکتوب به شورای اسلامی شهر سورک تحویل دهند.

این مسئول تاکید کرد: پس از ارائه این پیشنهادات به شورای اسلامی برای هر کاندیدا یک جلسه مجزا در شورای اسلامی برگزار می‌شود و نتیجه نهایی را اعضای شورا تعیین و اعلام می‏کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر سورک در پایان تاکید کرد: اگر در پایان این بررسی‌ها به نتیجه مطلوب نرسیدیم به تلاش‌ها ادامه می‌دهیم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو