کد خبر: 8077

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۸:۲۴

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر:

رفع بیکاری جوانان در جامعه موجب احیاء فرهنگ غدیر می شود/ مسئولیت تعارف ندارد اگر استاندار نمی تواند استعفا بدهد

تیتر 3: رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر، گفت: مدیران اجرایی استان با گام برداشتن برای رفع مشکلات جوانان و بیکاری موجب احیاء فرهنگ غدیر می ...

تیتر ۳: رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر، گفت: مدیران اجرایی استان با گام برداشتن برای رفع مشکلات جوانان و بیکاری موجب احیاء فرهنگ غدیر می شود

حجت الاسلام محمود نظری  در نشست خبری هفتمین اجلاس بین المللی دکترین جهانی دهه غدیر با اشاره به ایام مبارک ماه ذیحجه و هشتم ذیحجه روز پاسداشت و میراث داری غدیر است، اظهارداشت:  فرهنگ سازی دهه غدیر با تلاش خرد جمعی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه برای رسیدن به تعاون، تعادل، تکامل جامعه امروز باید فرهنگ دهه غدیر را احیا نمود، تصریح کرد: فرهنگ دهه غدیر از روی انسجام و وحدت رویه در جامعه نهادینه می شود که باید برای این امر برنامه ریزی کرد.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر با تاکید بر اینکه احیا دهه غدیر باید به جد تلاش و برنامه ریزی شود، اذعان داشت: دنیا با لجاجت، کینه و دشمنی به جایی نمی رسد‌ بلکه با وحدت، همدلی و انسجام توسعه می یابد.

نظری به کشتار شهدای منا سال گذشته اشاره کرد و افزود: واقعه منا یک فاجعه عظیم و رخداد تاریخ بشریت آل سعود بوده که توسط وهابیت و صهیونیست حمایت می شود.

وی با بیان اینکه وهابیت با ایجاد گروه داعش ریشه خود را می کنند و از بین می برند، گفت: متاسفانه تزلزل در اعتقاد و تمرد در اراده و حرکت موجب  می شود داعشی ها برای شیعه دندان طمع تیز کنند.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر با اشاره به برگزاری هفتمین اجلاس بین المللی جهانی دهه غدیر دهم مهرماه سال جاری در تهران، اظهارداشت: با همدلی و همزبانی هفتمین اجلاس بین المللی دکترین دهه غدیر در راستای استراتژیک و راهبردی اقدام و عمل از منویات مقام معظم رهبری برگزار می شود.

وی بیان کرد: دشمنان باید بدانند  که شیعه غدیر را شناسنامه خود می دانند چرا که غدیر اثبات خلافت و عاشورا استمرار عاشوراست.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر با بیان اینکه اجلاس را بدلیل احیا عاشورا بعد عید غدیر برگزار می شود چرا که غدیر هم باید عاشورایی شود، افزود: اجلاس بین المللی جهانی دهه غدیر با  ۱۸ محور اصلی و ۴ محور فرعی برگزار می شود و از کشورهای دنیا و ایران ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه ستاد دهه غدیر ارسال شده است.

نظری با بیان اینکه دهه غدیر بر اساس احیا فرهنگ برگزار می شود‌، تصریح کرد: یکی از فراخوان اجلاسیه شعار سال مقام معظم رهبری است و  در این اجلاس غنا علمی ، فراگیری و ارسال مقالات و داوری با هیات علمی دانشگاهها انجام می شود.

وی با اعلام اینکه شریان حیاتی هر جامعه اقتصاد آن است، اذعان داشت:  در راستا درمان اقتصاد در جامعه  شعار سال که یکی از فرازهای آن اقتصاد مقاومتی است.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر در خصوص عملکرد دولت یازدهم، اظهارداشت: رئیس جمهور برای کشور می توانست بهتر عمل کنند باید در این مدت زمان برای دوره دوم ریاست جمهوری کاهش ها و کاستی ها را در نظر گیرند و به وعده و وعیدهای خود عمل و بیکاری را از بین ببرند.

نظری تصریح کرد: در سوال از رئیس جمهور با توجه به وعده های رئیس جمهور و رای بیشتر در این استان در زمان انتخابات آیا مازندران به حق خواهری خود رسید یا خیر؟؟

وی با اعلام اینکه ظاهرا مازندران نفرین شده است، اذعان داشت: مدیران اجرایی استان با گام برداشتن برای رفع مشکلات جوانان و بیکاری فرهنگ غدیر را احیا می کنند.

این مسئول با بیان اینکه چرا باید بوتیک جایگزین کارخانه نساجی، کارخانه چیت سازی با مشکل و بدهی و دیگر واحدهای تولیدی با مشکلات بسیار مواجه باشند، تاکید کرد: مسئولیت تعارف ندارد اگر استاندار نمی تواند استعفا بدهد یا به فرد دیگری بسپارند.

 نظری تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های مختلف در مازندران کمر بیکاری در استان شکسته می شود چرا باید استان در ایام تعطیلات تفریحگاه برای غربا باشد.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه غدیر با بیان اینکه نصب المان در راه اصلی، شاهراه و میدان بنام غدیر در برنامه داریم، بیان کرد: مازندرانی ها میزبانان خوبی هستند لذا واقعه ای که در خصوص سفر سید علی خمینی یادگار امام(ره) به مازندران اتفاق افتاد، خوب و مناسب نبود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو