کد خبر: 3651

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۴:۰۴

رئیس جمهور بولیوی بعنوان بازیکن حرفه ای در لیگ کشورش قرارداد بست

به گزارش شرق پرس، جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه در اینباره گزارش داد: خوان اوو مورالس آیما که در سال ...

 

مورالس، رییس جمهور بولیوی که سابقه بازی با محمود احمدی نژاد در فوتسال را دارد به عنوان بازیکن حرفه ای فوتبال به تیمی در دسته برتر بولیوی پیوست. او قرار است به عنوان هافبک میانی برای تیمش به میدان برود.

به گزارش شرق پرس، جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه در اینباره گزارش داد: خوان اوو مورالس آیما که در سال ۲۰۰۶ به عنوان رییس جمهور بولیوی برگزیده شد حالا با باشگاه حرفه ای فوتبال اسپرت بویز در بولیوی به توافق رسیده است و قرار است از این پس برای این تیم به میدان برود. مورالس که از مدت ها پیش علاقه اش به فوتبال را به اثبات رسانده است دو لحظه خاطر انگیز هم در این ورزش دارد.

اولی حضور در تهران و همبازی شدن با محمود احمدی نژاد در دیدار فوتسال برابر تعدادی ملی پوشان بود که اتفاقا یک و دوی این دو نفر مورد توجه خیلی ها قرار گرفت. مورد دوم هم لگدی است که رییس جمهور محترم بولیوی در دیدار فوتبال دوستانه دیگری در کشورش نثار بازیکن رقیب می کند. او که از دست خطای بازیکن رقیب عصبانی است با زانو ضربه وحشتناکی به رقیب بیچاره می زند و به پاس ریاست جمهور بودنش از بازی اخراج هم نمی شود!

نکته قابل توجه اینکه سازمان لیگ فوتبال بولیوی قرارداد اوو مورالس را به صورت رسمی تایید کرده است و رییس باشگاه اسپرت بویز هم در کنفرانس خبری این مورد را تایید کرده است:« آقای مورالس قرار است با پیراهن شماره ۱۰ تیم و به عنوان هافبک برای ما بازی کند».

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو