کد خبر: 7372

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۶

رأی مخوف‌ترین جنایت خانوادگی صادر شد

زن و ۲ دختر جوانی که با همدستی یکدیگر پدر خانواده را به قتل رسانده و جسدش را با اره برقی مثله کرده بودند، هرچند با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند اما با رأی دادگاه به تحمل حبس محکوم شدند.

تیتر ۳: زن و ۲ دختر جوانی که با همدستی یکدیگر پدر خانواده را به قتل رسانده و جسدش را با اره برقی مثله کرده بودند، هرچند با رضایت اولیای دم از چوبه دار نجات یافتند اما با رأی دادگاه به تحمل حبس محکوم شدند.

 این جنایت روز ۲۳تیرماه سال‌۹۳ در خانه‌ای واقع در خیابان قصرالدشت اتفاق افتاد و در جریان آن زنی با همدستی ۲دختر ۱۶و ۲۴ساله‌اش بعد از آنکه پدر خانواده را با خوراندن شیرموز مسموم بیهوش کردند، وی را به قتل رساندند و در نهایت جسد وی را با استفاده از اره برقی مثله کردند. آنها سرگرم بسته‌بندی جسد بودند که مأموران پلیس آنها را دستگیر کردند و رازشان خیلی زود افشا شد. متهمان در جلسه محاکمه که روز دوشنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، گفتند به‌دلیل بدرفتاری‌های پدر خانواده نقشه این جنایت را عملی کرده‌اند اما در نهایت با عذر‌خواهی از اولیای دم که خواهران و برادر مقتول بودند، توانستند رضایت آنها را جلب کنند.
به این ترتیب مادر و ۲دخترش از طناب دار نجات یافتند و قضات دادگاه بعد از شور مادر و دختر ۲۴ساله را به تحمل ۱۰سال حبس و دختر ۱۶ساله را به تحمل ۵سال حبس محکوم کردند.
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو