کد خبر: 2907

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۹ - ۶:۳۱

دیدار هیات اقتصادی آستراخان روسیه با استاندار مازندران

  به گزارش شرق پرس دیدار هیئت اقتصادی دولتی استان آستراخان روسیه صبح امروز به سرپرستی آلکساندر ژیلکین استاندار آستراخان روسیه ...
مسمومیت بهشهر

دیدار هیئت دولتی آستراخان روسیه به سرپرستی استاندار استان آستراخان روسیه با استاندار مازندران، دقایقی پیش آغاز شد.

 

 

به گزارش شرق پرس دیدار هیئت اقتصادی دولتی استان آستراخان روسیه صبح امروز به سرپرستی آلکساندر ژیلکین استاندار آستراخان روسیه و با حضور مدیران فرهنگی، اقتصادی، رسانه ای و بازرگانی این کشور در استانداری مازندران آغاز شد.

در این نشست مدیران کل دستگاه های اجرایی مازندران، صاحبان تولید و  تعدادی از مسئولان واحدهای صنعتی استان حضور دارند.

برنامه های این هیئت در قالب سه گروه گردشگری، صنعت و دانشگاهی تقسیم بندی شده است. آغازگر برنامه های هیئت استان آستراخان روسیه ملاقات مشترک همتایان مازنی و آستاراخانی استانداری مازندران صبح فردا در نشست با ربیع فلاح جلودار در محل استانداری مازندران خواهد بود.

بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران، بازدید از کارخانه کاله، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، بازدید از کارخانه کشتی سازی مازندران از برنامه های هیئت نمایندگی آستراخان به سرپرستی آلکساندر ژیلکین است.

گروه گردشگری هیئت نمایندگی استان آستاراخان روسیه بازدید از مجموعه تاریخی فرح آباد، مذاکرات در اداره کل میراث فرهنگی با تجار فعال، بورس تماس در اداره کل میراث فرهنگی، بازدید از اماکن توریستی عباس آباد بهشهر، باغ ملی و چشمه عمارت بهشهر، بازدید از اماکن توریستی موزه کلبادی ساری، بازار الهیه ساری را در برنامه سفر سه روزه خود به مازندران تدارک دیده است.

گروه گردشگری هیئت نمایندگی استان آستاراخان روسیه شامگاه چهارشنبه دهم اردیبهشت ساری را به مقصد شهر آستاراخان روسیه ترک خواهد کرد.

بازدید از کارخانه صنایع چوب و کاغذ مازندران، بازدید از ایران خودرو بابل، مذاکرات با بازرگانان در اتاق بازرگانی و بورس تماس در اتاق بازرگانی از برنامه های روز سه شنبه گروه صنعت هیئت نمایندگی استان آستاراخان روسیه خواهد بود.

این هیئت روز چهارشنبه ضمن بازدید از کارخانه فرش ساوین، آرین سینا و سیمان مازندران، شامگاه چهارشنبه به شهر آستاراخان عزیمت خواهند کرد.

گروه دانشگاهی هیئت نمایندگی استان آستاراخان روسیه نیز ضمن ملاقات صبح فردا با استاندار مازندران، از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری، مرکز اسناد دانشگاه و آزمایشگاه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه مازندران بازدید و نشست گروه علمی آموزشی در دفتر رئیس دانشگاه مازندران برگزار می شود.

بازدید از موسسه اکولوژی دریای خزر، بازدید از بازار ساری نیز از برنامه های هیئت دانشگاهی استان آستاراخان روسیه به مازندران است.

گروه رسانه هیئت نمایندگی استان آستراخان روسیه نیز صبح فردا پس از ملاقات با استاندار مازندران، نشست گروه رسانه ها را در محل شبکه تبرستان برگزار می کند.

قرار است در حاشیه این نشست پروتکل همکاری های رسانه ای بین شبکه تلویزیونی تبرتسان و شبکه تلویزیونی آستراخان روسیه منعقد شود.

این هیئت قرار است از بخش های مختلف خبر، صدا، سیما و استودیو پخش تبرستان نیز بازدید کنند.

گروه رسانه هیئت نمایندگی آستراخان روسیه ضمن بازدید از مراکز فرهنگی و تجاری ساری، دیداری با مدیران رسانه های فعال استان خواهند داشت.

گروه حمل و نقل ، بنادر و کشتی سازی هیئت نمایندگی آستراخان روسیه نیز صبح فردا پس از دیدار با استاندار مازندران از بندر نوشهر و گمرکات استان بازدید می کنند.

بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد و زیرساخت های حمل و نقل منطقه، دیدار از مرکز تجاری شهر ساری از برنامه های روز چهارشنبه گروه حمل و نقل، بنادر و کشتی سازی هیئت آستراخان روسیه است.

گروه کشاورزی هیئت نمایندگی آستراخان روسیه نیز فردا پس از دیدار با استاندار مازندران، از گلخانه مدرن کشت هیدروپونیک گل رز و کارخانه فرآورده های لبنی کاله آمل بازدید می کند.

این گروه نیز در اتاق بازرگانی استان با تجار فعال جهت تامین خوراک دام، آرد، روغن و سویا نشست خواهد داشت و بورس تماس در اتاق بازرگانی استان برگزار می شود.

بازدید از کارخانه تولید مرغ گوشتی طهماسبی، دیدار از مرکز تجاری الهیه ساری نیز از دیگر برنامه های این هیئت در روز چهارشنبه است.

گروه گردشگری هیئت نمایندگی آستراخان روسیه نیز پس از دیدار با استاندار مازندران با نمایندگن شرکت های جهانگردی استان دیدار خواهند داشت.

این گروه ضمن بازدید از مجموعه تاریخی فرح آباد ساری، مذاکراتی را با فعالان حوزه گردشگری استان در سازمان میراث فرهنگی استان دارند. بازدید از اماکن توریستی عباس آباد بهشهر، باغ ملی و چشمه عمارت بهشهر، موزه کلبادی و بازار الهیه ساری نیز از دیگر برنامه های این گروه گردشگری آستراخان روسیه است.

گروه صنعت هیئت نمایندگی آستراخان روسیه نیز ضمن بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران، از کارخانه ایران خودرو بابل بازدید و در اتاق بازرگانی استان با صنعتگران مازندران دیدار خواهند داشت. بازدید از کارخانه فرش ساوین و آرین سینا و سیمان مازندران از برنامه های گروه صنعت آستراخان به استان است.

گروه دانشگاهی نیز ضمن دیدار با استاندار مازندران، از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری بازدید و از کتابخانه و مرکز استاد دانشگاه و آزمایشگاه های آموزشی و پژوهشی بازدید می کنند.

بازدید از موسسه اکولوژی دریای خزر و بازدید از بازار ساری از برنامه های گروه دانشگاهی آستراخان در دو روز سفر به مازندران است.

این هیئت عصر فردا نیز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بازرگانان استان دیدار و بورس تماس در محل اتاق ساری برگزار می شود.

اعضای گروه ایرانی صنعت به سرپرستی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بوده و اداره کل جهادکشاورزی مازندران، نماینده اتاق بازرگانی، اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی، اداره شهرک های صنعتی، مجمع هم اندیشان استان و خانه صنعت و معدن استان این هیئت ها را در مازندران همراهی می کنند.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو