کد خبر: 4229

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۷

دکتر محمود نیلی احمد آبادی سرپرست دانشگاه تهران شد

  به گزارش شرق پرس به نقل از  روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛در حکم دکتر رضا فرجی دانا به دکتر محمود نیلی احمد ...

 

فرجی دانا وزیر علوم با صدور حکمی دکتر محمود نیلی احمد آبادی را به سمت سرپرستی دانشگاه تهران منصوب کرد.

 
 به گزارش شرق پرس به نقل از  روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛در حکم دکتر رضا فرجی دانا به دکتر محمود نیلی احمد آبادی آمده است:
 
امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه تهران را برپایه قوانین، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید.
 
بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا کنید.
 
دکتر محمود نیلی احمد آبادی دارای دکترای مهندسی متالوژی و مواد از دانشگاه توهوکو ژاپن و استاد دانشگاه تهران است و از سوابق علمی و پژوهشی وی می توان به مواردی از قبیل انتشار۷۵ مقاله در مجلات علمی ISI، انتشار۹۰مقاله در کنفرانس های مختلف، داوری۵۰ مجله ISI، کسب رتبه در جشنواره بین المللی خوارزمی، استاد نمونه دانشگاه تهران، مجری بیش از۳۰پروژه پژوهشی و دریافت جایزه بین المللی COMSTEC  اشاره کرد.
 
دکتر نیلی احمد آبادی پیش از این مدیریت بخش مهندسی جهاد دانشگاهی دانشگاه شیراز، معاونت فنی و پژوهشی نیروی هوایی سپاه پاسداران، معاونت آموزشی گروه متالورژی دانشگاه تهران، معاونت پژوهشی دانشکده فنی دانشگاه تهران، ریاست پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و مدیریت قطب علمی مواد با کارایی بالا را عهده دار بوده است.
 
/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو