کد خبر: 6511

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۵

دپوی زباله در محور هراز تهدیدی برای احداث سد محسوب می‌شود

مدیر اجرایی پروژه ملی سد مخزنی هراز گفت: دپوی زباله در محور هراز برای ایجاد سد مخزنی به عنوان تهدید لحاظ می‌شود.

هراز

تیتر ۳، حسن احمدپور پیش از ظهر امروز در نشست با مسؤولان در مورد ساماندهی زباله و فاضلاب، اظهار کرد: دپوی زباله می‌تواند تهدید جدی برای سد هراز محسوب شود.

هراز

وی افزود: برای دپوی زباله در این شهرستان سه مسئله مهم زمین، تخلیه فاضلاب و نصب دستگاه زباله‌سوز مطرح است که در جلسات مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر اجرایی پروژه ملی سد مخزنی هراز تصریح کرد: برای حل این مشکلات نیاز است تا به جای یک کارگروه به تشکیل سه کار گروه پرداخت هر چند تهیه زمین ارتباط به نصب دستگاه زباله‌سوز ندارد.

این مسؤول با اعلام ضرورت ایجاد کار گروه برای تهیه زمین برای تخلیه زباله، بیان کرد: امروزه مسئله زباله و دپوی آن در منطقه عمارت تهدید جدی بر سد هراز محسوب می‌شود.

احمدپور با تأکید بر لزوم انجام مطالعات دقیق برای اجرای پروژه‌های عمرانی، ادامه داد: در اختیار گرفتن زمین برای زباله نیز باید طبق قوانین واگذاری زمین انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته حدود پنج هکتار زمین برای ایجاد کارخانه زباله‌سوز در این شهرستان اختصاص یافت، ادامه داد: در این مدت اقدام خاصی از سوی دستگاه‌های اجرایی شکل نگرفت.

مدیر اجرایی پروژه ملی سد مخزنی هراز گفت: امید داریم تا در آینده نزدیک برای مسئله زباله، دپوی آن و فاضلاب تصمیم‌گیری لازم انجام شود

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو