کد خبر: 3916

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۹ - ۵:۵۰

دو دختر قربانی تجاوز گروهی در هند خود را به دار آویختند

به گزارش شرق پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پلیس هند پنجشنبه اعلام کرد اجساد دودخترنوجوان هند درحالی که ...

 

 جسد دو دختر نوجوان هندی درحالی که دریکی از روستاهای شمال این کشور به یک درخت خود را دار زده بودند، کشف شد که یک گروه پنج نفره از مردان به این دو دختر تجاوز کرده بودند.

به گزارش شرق پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پلیس هند پنجشنبه اعلام کرد اجساد دودخترنوجوان هند درحالی که دریکی ازروستاهای شمال این کشور به یک درخت آویزان شده بود، کشف شد.

بنابراعلام پلیس، بررسی های پزشکی نشان می دهد که این دو دختر ۱۴ و ۱۵ ساله سه شنبه شب پس از آنکه در یکی از روستاهای بخش بوداون در ایالت اوتارپرادش مورد تجاوز قرار گرفتند، خود را دار زده‌اند.

آتول ساکسنا رئیس پلیس بوداون گفت: گزارش نشان می دهد که این دارآویختگی پیش ازمرگ بوده است که به این معناست که این دختران خودکشی کرده اند. اما همه جنبه های این ماجرا را پیش از نتیجه گیری بررسی خواهیم کرد.

وی افزود: مظنون اصلی این پرونده که مردی به نام پاپو است پس ازشکایت نزدیکان این دودختر علیه پنج تن به اتهام تجاوز جمعی ، قتل و تجاوز جنسی به افراد زیرسن قانونی، بازداشت شد.

وی همچنین گفت: گروهی مرکب از ۵۰ تن ازنیروهای پلیس درجستجوی متهمان فراری هستند.خانواده های قربانیان و ساکنان روستاها به کم کاری پلیس پس از کشف اجساد که صبح چهارشنبه صورت گرفت ، اعتراض کردند.

این خشونت ها باردیگر دشواری هایی پیشگیری از خشونت های جنسی درهند را با وجود تشدید قوانین و تلاش ها برای تغییر رفتارها درقبال زنان از زمان تجاوزجمعی و مرگ یک دانشجو دردهلی نو دراواخر سال ۲۰۱۲ که هند را بهت زده کرد ، نشان می دهد.

اوایل سال نیز یک دختر جوان دریکی از روستاهای دورافتاده بنگال غربی (شرق هند) براساس دستورشورای ریش سفیدان که با ارتباط او با یک مسلمان مخالف بودند ، به صورت جمعی مورد تجاوز قرار گرفت.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو