کد خبر: 72969

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۸:۴۸

مدیریت مهمانسرای امام رضا (ع) ساری:

دو به هم زن های ورزشی دست از اقدامات خبیث خود بردارند/ مستاجر قبلی ۱۲ میلیون تومان بدهکار است

اختصاصی تیتر 3 : مجتبی کولائیان رئیس هیات بولینگ و بیلیارد ساری و مدیریت جدید مهمانسرای امام رضا (ع) در پاسخ به سخنان مطرح شده ...
مجتبی کولائیان

اختصاصی تیتر ۳ : مجتبی کولائیان رئیس هیات بولینگ و بیلیارد ساری و مدیریت جدید مهمانسرای امام رضا (ع) در پاسخ به سخنان مطرح شده و جو سازی های رسانه ای علیه این هیات مبنی بر درآمد ها و هزینه های این محل بیان داشت :

هیات بولینگ و بیلیارد شهرستان ساری مهمانسرای امام رضا (ع) را در تاریخ ۹۶/۱۰/۱۰ با بدهی ناشی از عدم پرداخت هزینه آب، برق و گاز با مبلغی بالغ بر ۱۲میلیون تومان توسط مستاجر قبلی و خسارات ناشی از خرابی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی بالغ بر ۱۰میلیون تومان که همواره باعث پیش آمدن مشکلات زیادی برای اداره مهمانسرا شده و بارها موجب تعطیلی مهمانسرا گشته است تحویل گرفته است.
این هیات بعد از تحویل گرفتن مهمانسرا اقدام به بازسازی تاسیسات الکتریکی و مکانیکی با نظارت اداره شهرستان و واحد فنی مهندسی اداره کل کرده و هزینه هایی را در ابتدای کار انجام داده است.
هیات بولینگ و بیلیارد بعد از تحویل مهمانسرا از مستاجر قبلی، هیچگونه تغییری در قیمت های اسکان مهمانان ایجاد نکرده و با نصف قیمت مالک قبلی با نظر به اینکه چندین برابر مستاجر قبلی اجاره به حساب خزانه داری کل واریز می نماید اقدام به پذیرش مهمانان از کلیه هیات های ورزشی می نماید که مبالغ زیادی را هنوز از هیات های ورزشی طلبکار است. این هیات همواره میزبان اردوهای تیم های ملی در رشته های مختلف ورزشی بصورت رایگان بوده و هرگونه خدماتی را به اداره ورزش و جوانان ساری و اداره کل بصورت رایگان ارائه می دهد. همکاری های لازم جهت رفاه تیم های فوتسال شهروند ساری و شهریار ساری و کلیه تیم های حاضر در مسابقات لیگ کشور صورت گرفته و مدیران عامل باشگاه ها گواه این موضوع می باشند.

بنده به عنوان نماینده ورزش بیلیارد شهرستان ساری ۱۰ سال در خدمت این رشته ورزشی بوده و همواره ورزشکاران این رشته عناوین مختلف قهرمانی کشور را برای شهرستان و استان کسب نمودند.

هیات وزنه برداری استان به مدت ۶ سال مستاجر مهمانسرا بوده و بعد سال ها توانست منابعی را برای هزینه در ورزش وزنه برداری از مهمانسرای امام رضا کسب کند.
هیات بیلیارد ۶ ماه است که این مکان را تحویل گرفته و قبل از این هیچ گونه منابع درآمدی نداشته و برای جمع آوری منابع و افزایش درآمدزایی از طریق این مهمانسرا که جهت بازسازی سطحی آن مبالغ زیادی باید هزینه گردد نیازمند به زمان بیشتر میباشد. این درحالی است که این مهمانسرا فقط ماهیانه بالغ بر پنج میلیون تومان هزینه اجاره، پرسنل، آب،برق و گاز دارد.

بنده به عنوان متولی ورزش بیلیارد مستاجر مهمانسرای امام رضا اعلام می نمایم مهمانسرای امام رضا (ع) متعلق به کل جامعه ورزش استان مازندران و شهرستان ساری بوده و متعلق به هیات خاصی نمی باشد و تمامی هیات های ورزشی می توانند از امکانات موجود این مهمانسرا با هماهنگی استفاده نمایند.

متاسفانه برخی از دوستان که ماهیت آنها برای جامعه ورزشی استان و شهرستان مشخص بوده همواره در جهت تخریب مدیر کل ورزش استان برای مقاصد معلوم شخصی خود گام برمی دارند و از امکانات ارتباط جمعی و رسانه در جهت این مقاصد پلید استفاده می کنند که موجب ناراحتی کل جامعه ورزش استان میباشند.

امیدواریم هر چه زودتر این دوستان دست از دو به هم زنی و سایر اقدامات خبیث و مخرب خود و همچنین تماس با روسای هیات های استانی در خصوص چگونگی استفاده آنها از مهمانسرا دست بردارند.

این هیات هرگونه اقدام قانونی در خصوص اخبار ناصحیح ،نشر اکاذیب و شایعه پراکنی را در دستگاه قضایی کشور برای خود محفوظ می داند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو