کد خبر: 7237

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۳

ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران:

دولت نیازهای اولیه ورزشی پایتخت کشتی جهان را فراهم کند

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران به ویژه شهرستان جویبار خطه قهرمان‌پرور و قهرمان‌خیز است گفت: دولت نیازهای اولیه ورزشی پایتخت کشتی جهان را فراهم کند.

ربیع فلاح جلودار

تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار صبح امروز در مراسم آغاز ساخت سالن پنج هزار نفری جویبار با اشاره به اینکه شهرستان جویبار کشتی خیز و قهرمان پرور از حداقل امکانات ورزشی محروم است اظهار داشت: دولت وظیفه دارد، امکانات و نیازهای این منطقه قهرمان خیز را تامین کند.

وی با اشاره به اینکه جویبار پایتخت کشتی جهان است، به افتخارآفرینی ورزشکاران جویبار در المپیک۲۰۱۶ اشاره و اضافه کرد: باید نیازهای ورزشی این خطه برآورده شود.

فلاح جلودار با اشاره به افتتاح طرح های عمرانی و تولیدی هفته دولت در استان تصریح کرد: مازندران در مولفه های توسعه ای تقویت یافته است و شاخص های توسعه استان فراتر از کشور است.

استاندار مازندران تجلیل از قهرمان المپیک و پاراالمپیک را از جمله برنامه ها بیان کرد و با بیان اینکه شهرستان جویبار در زمینه ورزش یکی از مفاخر کشور و استان پهلوان خیز است تصریح کرد: پایتخت کشتی جهان باید حداقل امکانات لازم برای ورزش داشته باشد و همانگونه که قول دادیم امروز مراسم کلنگ زنی این سالن اجرایی شده است.

استاندار مازندران به طرح های هفته دولت اشاره و اضافه کرد: قریب هزار میلیارد تومان پروزه اجرایی شده است.

وی در بخشی از سخنانش تصریح کرد: با توجه به اینکه مازندران دارای بالاترین فارغ التحصیل و دانشگاه و مراکز تحقیقاتی است، کاهش بیکاری از برنامه هاست و با توجه به اینکه برجام اکنون به فرجام رسیده تنش های اقتصادی کاهش یافته و کشور در وضعیت مناسبی قرار گرفته است.

فلاح جلودار افزود: خوشبختانه در سه ماه نخست امسال رشد بیکاری به ۹. ۶ دهم. رسیده است که نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو