کد خبر: 20373

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۰

ایران فدای اشکو خنده ی تو دله پرو تپنده ی تو

دوران آزمون و خطا تمام شد/ بصیرت انقلابی ایرانیان قوی تر و دقیق تر از گذشته

و باز هم 22 بهمن رسید.. روزی به یادماندنی و شوق آور.. روزی که سرانجام، فریادهای حق طلبی میلیونها ایرانی به ثمر نشست و ندای جانبخش الله کبر خمینی رهبر ، یکصدا در جایجای ایرانِ خسته از طاغوت پهلوی شنیده شد . . .

اختصاصی تیتر ۳/خدیجه غزانی: و باز هم ۲۲ بهمن رسید.. روزی به یادماندنی و شوق آور.. روزی که سرانجام، فریادهای حق طلبی میلیونها ایرانی به ثمر نشست و ندای جانبخش الله کبر خمینی رهبر ، یکصدا در جایجای ایرانِ خسته از طاغوت پهلوی شنیده شد . . .

 

اینک ۳۸ سال از آن روز خجسته و میمون و مبارک گذشت.. و ایران در سال شمار جمهوری اسلامی خود، روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذارد.. روزهایی مملو از جفای دشمنان و ایستادگی دلداگان و جانفشانان.. چه اشک و لبخندهایی که آمدند و رفتند.. چه غم ها و شادیهایی که بر دل نشستند.. نازدانه هایی که پرکشیدند و ایران را سیاهپوش کردند.. دردانه هایی که از این خاک سربرافراشتند و پرچم ایران را بر بلندای تاریخ به اهتزاز درآوردند.. 

 

و ما ایران دیگری را شاهدیم.. ایرانِ رها یافته از ستمی که در طی این سالها در آتش آن سوخت، شکسته شد اما خود را ساخت و قد کشید و بزرگ شد. جمهوری اسلامی ایران، فرزند خلف و رشد یافته از بطن کشوری مظلوم اما طاغوت زده و ملتهب..

 

فرزندی حاصل پیوند بصیرت و زمانشناسی مردم با مقتدا و پیشوای دینی و سیاسی دوره خود. فرزندی شکل یافته از خودباوری و آزادمرد بودن و رشد یافته در رحم مادرانی غم دیده، رنج کشیده اما صبور و فهیم و بصیر..

 

جمهوری اسلامی ایران، گرچه دیگر هیجان روزهای آغازین خود را ندارد اما قدری پخته تر و آرامتر شده است.. و در گذرگاه های زمان، مورد آزمون های دشوار و انتخاب های حساس و سرنوشت ساز قرار گرفت. انتخابهایی که گاهی قامت خم کرد و مردم را شوکه ساخت و گاهی ایران را بر مدار پیشرفت های ستودنی قرار داد.

 

آزمون و خطاهایی که دیگر وقت آن رسیده از نتایج حاصل از آنها درس بگیریم و با بصیرت و خودباوری انقلابی و شناخت شیطنت های مرموزانه و درک نفوذهای فتنه گرانه، به دشمنانِ اتحاد و همبستگی مردم ایران نشان دهیم ایران با پیشوند جمهوری اسلامی، گرچه جوان است اما در فراز و نشیب های سال شمار خود، پوست انداخته، قد کشیده، داناتر، زمان شناس تر، آگاه تر و خودباورتر شده است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو