کد خبر: 73291

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۱

دست گل شهرداری ساری / جوی آبی که ۲ ماه طول کشید و هنوز تکمیل نشد

به گزارش تیتر 3 » بیش از 2 ماه است که اهالی کوچه قارن 16 (آزادگان) به بدترین شکل ممکن زندگی و رفت و آمد ...

به گزارش تیتر ۳ » بیش از ۲ ماه است که اهالی کوچه قارن ۱۶ (آزادگان) به بدترین شکل ممکن زندگی و رفت و آمد می کنند و کسب و کار کسبه های اطراف هم تعطیل و یا مختل شده است.

شهرداری ساری که با اقدامات خوب و موثر خود در راستای شهرسازی و شعار عملگرایی و سازندگی، بدون شک یکی از بهترین شهرداری های تاریخ شهر ساری بوده اما گاهی عملکردش به حدی ضعیف و بد است که داد همه را درآورده است.

شهرداری ساری که در عرض یکی دوماه پلی می سازد اما یک جوی آب ساده را نتوانسته است با گذشت ۲ ماه تکمیل نماید.

رفت و آمد ها در این کوچه مهم واقع در مرکز شهر مختل شده، کسب و کار مغازه دار های اطراف به کلی تعطیل شده است، همشهریان نمی توانند ماشین خود را از کوچه بیرون بیاورند و مردم این منطقه در حال تهیه تومار اعتراضی نسبت به کندی اسفناک روند بازسازی کانال آب هستند.

ماه هاست که شهرداری ساری با قرار دادن ۲ الی ۳ کارگر در آن منطقه این کار را به کندترین شکل ممکن پیش می برند و هم کسب و کار مردم را مختل و هم به طولانی شدن این فرآیند بیت المال را به هدر می دهند.

 

شایسته است مسئولین و شهردار محترم ساری، هر چه سریعتر نسبت به بازسازی و تکمیل این پروژه اقدام نمایند و با نیروی کار و تجهیزات بیشتر بر روند این کار سرعت ببخشند تا مردم و کسبه بیشتر از این ناراضی و خشمگین نشوند.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو