کد خبر: 3438

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۴ - ۶:۴۰

دستگیری کارمند بانک که از رئیس خود انتقام گرفته بود

 شرق پرس: ماموران با عنایت به حساسیت موضوع بلافاصله در محل حاضر شده و به بررسی موضوع پرداختند.  در همین حین نماینده حقوقی ...

 

چند روز قبل از یکی از بانکهای خصوصی حوالی میدان تجریش به صورت تلفنی به ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش اطلاع داده شد که از بانک مربوطه توسط فرد یا افرادی سرقت شده است.

 
شرق پرس: ماموران با عنایت به حساسیت موضوع بلافاصله در محل حاضر شده و به بررسی موضوع پرداختند.
 
در همین حین نماینده حقوقی بانک درحالیکه یک عدد لوح فشرده در دست داشت به ماموران نزدیک شده و اظهار داشت: با توجه به تصاویر ضبط شده ار طریق دوربینهای مداربسته مستقر در بانک دریافتیم که یکی از کارمندان بانک بامداد امروز به وسیله کلیدی که در اختیارش بوده وارد شعبه شده و اقدام به سرقت اسناد و مدارک اداری بانک و امحاء اوراق نموده است.
 
ماموران ضمن بررسی موضوع و مشاهده تصاویر ضبط شده کارمند خاطی را دستگیر کرده و مراتب را به صورت تلفنی به مقام قضایی منعکس کرده و دستور بازداشت و انتقال متهم را دریافت کردند.
 
متهم به نام به هویت احسان پس از دستگیری به کلانتری منتقل و تحت بازجویی در اظهارات خود اعلام داشت: به دلیل خصومت و ناراحتی که از رئیس شعبه داشتم ساعت ۵ مورخ یوم جاری وارد شعبه شده و اسناد اداری را برداشته و پس از پاره کردن، آنها را درون سطل زباله ریخته و قصد داشتم تا از این طریق انتقام جویی کنم.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس کلانتری ۱۰۱تجریش سرهنگ سعید کفراشی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران،گفت:  پرونده ایی در این رابطه تشکیل و متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

 

/انتهای خبر
 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو