کد خبر: 3725

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ - ۴:۴۸

دستگیری فردی که با کلاشینکف به جایگاه سوخت حمله کرد

شرق پرس:  اين خبر چند شب پيش به پليس اطلاع داده شد و آن‌طور كه مركز اطلاع‌رساني پليس آگاهي كشور اعلام كرده، ماموران ...

 

فردی که چندی پیش با کلاشینکف به یک جایگاه‌ سوخت در کرمانشاه حمله و اقدام به سرقت از گاوصندوق کرده بود، دستگیر شد.

شرق پرس:  این خبر چند شب پیش به پلیس اطلاع داده شد و آن‌طور که مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی کشور اعلام کرده، ماموران پلیس به سرعت در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده‌اند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سارق با تهدید اسلحه کلاشینکف به این جایگاه سوخت حمله کرده و پس از گرفتن کلید و رمز گاوصندوق از متصدی جایگاه مبلغ ۵۰ میلیون ریال داخل گاوصندوق و دو گوشی تلفن همراه کارکنان را به سرقت برده است.

کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی کرمانشاه در جریان تحقیقات خود اقدام به بازبینی فیلم دوربین‌های نصب شده در جایگاه سوخت کردند و از این طریق موفق به شناسایی هویت سارق شدند که پس از آن با مجوز مقام قضایی در مخفیگاه سارق حاضر شده و وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

به گزارش اعتماد، متهم پس از دستگیری در بازجویی‌های اولیه منکر ارتکاب هر نوع سرقتی شد اما وقتی فیلم صحنه سرقت و دیگر شواهد موجود را دید به ناچار لب به اعتراف گشود و اتهام سرقت از جایگاه سوخت را پذیرفت. سرهنگ مرزبانی، رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه درباره آخرین وضعیت متهم دستگیر شده، گفت: این جوان پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم و صدور حکم به دادسرا معرفی و پس از آن روانه زندان شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو