کد خبر: 10330

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۸

سردار سیدمحمود میرفیضی

دستگیری عوامل تیراندازی در ساری و خبر کذب تیراندازی به هیئت عزادار

تیتر 3 » فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری ۴ متهم به تیراندازی در شهرستان ساری، در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

سردار سیدمحمود میرفیضی

به گزارش تیتر ۳ به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس مازندران، سردار سیدمحمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی پنج‌شنبه شب گذشته در یکی از مناطق مسکونی شهرستان ساری،موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، سرنشینان یک دستگاه خودرو سواری با استفاده از سلاح شکاری به دو نفر که در نزدیک یکی از هیئت های عزادار شهر در حال تردد بودند، تیراندازی کردند و با سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده ضمن شناسایی عوامل تیراندازی دریافتند، ضاربان به علت اختلافات قبلی در یک ماه گذشته به قصد انتقام جویی اقدام به تیراندازی به سمت این افراد کردند، در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که وضعیت آنان رضایت بخش است.

میرفیضی با اشاره به اقدامات ویژه ماموران پلیس امنیت عمومی از شناسایی و دستگیری چهار متهم این حادثه در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد و افزود: در این ارتباط یک دستگاه خودرو سواری و یک قبضه سلاح شکاری کشف و توقیف شد.

وی با تکذیب خبر حمله و تیراندازی به هیئت عزادار در ساری که در برخی رسانه‌ها منتشر شد، افزود: این حادثه هیچ‌گونه ارتباطی به هیئت عزاداری نداشته است.

فرمانده انتظامی مازندران به رسانه‌ها توصیه کرد: در انتشار اخبار ضمن دقت و پیگیری موضوع از طریق دستگاه های مربوطه، از شتاب زدگی در انتشار خبر خودداری کنند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو