کد خبر: 72784

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۷

دستگیری عاملان جنایت شهرستان خاش در یزد

تیتر 3: سردار "محمد قنبری" با اعلام این خبر، گفت: در پی درگیری مسلحانه در تاریخ 19 تیر ماه سال 95 در شهرستان خاش ، افرادی ...
تیتر 3

تیتر ۳: سردار “محمد قنبری” با اعلام این خبر، گفت: در پی درگیری مسلحانه در تاریخ ۱۹ تیر ماه سال ۹۵ در شهرستان خاش ، افرادی مسلح اقدام به تیراندازی به سمت تعدادی از شهروندان کرده و سپس از محل متواری شدند که طی این تیراندازی ۳ نفر فوت و ۳ فرد دیگر نیز به شدت مجروح شدند. 

 

وی افزود: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی و پس از تحقیقات گسترده در این خصوص، موفق شدند عاملان این جنایت هولناک که در استان یزد مخفی شده بودند را شناسایی کنند.

 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس پس از شناسایی دقیق محل اختفاء متهمان در شهرستان یزد، پس از اخذ نیابت قضائی به یزد عزیمت و با همکاری ماموران پلیس آگاهی این استان، در یک عملیات برنامه ریزی شده و غافلگیرانه ۷ متهم این پرونده را در منزلی دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کردند و انگیزه خود را از این جنایت اختلافات مالی عنوان کردند. 

 

گفتنی است متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند./ایسنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو