کد خبر: 16962

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۷

دستگیری سارق در قائم شهر/وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان

سرپرست انتظامی شهرستان قائم شهر، از شناسايی و دستگيری سارق داخل خودرو با 20 فقره سرقت خبر داد.

تیتر ۳: سرهنگ شعبان مهری اواتی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ قرار گرفت.

وی افزود:ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، متهمان با پرسه زنی در مناطق حاشیه شهر اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو می کنند.

سرهنگ مهری افزود: مأموران کلانتری ۱۲ با انجام تحقیقات ویژه و تلاش شبانه روزی یکی از متهمان پرونده را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس با توجه به شواهد و قرائن موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و به ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو با همکاری سه همدستش اقرار کرد.

سرپرست انتظامی شهرستان قائم شهر، با اشاره به شناسایی دیگر متهمان این پرونده از دستگیری سه متهم به سرقت خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ مهری به شهروندان هشدار داد از گذاشتن هرگونه وسایلی از قبیل تلفن همراه، اسناد، شناسنامه و پول نقد بر روی صندلی خودرو خودداری و برای پارک خودرو در خیابان ها و کوچه ها نکات ایمنی را رعایت کند./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو