کد خبر: 2608

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۶

دستگیری سارقان گاو صندوق ها در مازندران

  به گزارش شرق پرس تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران نوشت: سرهنگ علی فقیه عبدالهی اظهار کرد: در ...

 

فرمانده انتظامی بابل گفت: با درایت پلیس آگاهی شهرستان بابل، باند حرفه ای سرقت از گاوصندوق های منازل در شمال کشور منهدم شد.

 

به گزارش شرق پرس تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران نوشت: سرهنگ علی فقیه عبدالهی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت گاوصندوق از چندین منزل مسکونی در سطح استان و قرار گرفتن موضوع در دستور کار یگان های انتظامی استان، موضوع بطور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: کارآگاهان با بکارگیری منابع اطلاعاتی خود موفق شدند یکی از سارقان که ساکن استان تهران بود را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: سایر همدستان متهم که در یکی از پلاژهای شهرستان بابلسر ساکن شده بودند توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و در یک عملیات ضربتی توسط ماموران انتظامی شهرستان های بابل و بابلسر دستگیر شدند.


دستگیری سارقان کش رو زن در بابلسر

دوسارق حرفه ای که با شیوه کش روزنی قصد سرقت از یک طلا فروشی در شهرستان بابلسر را داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

ماموران مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در پی تماس یکی از جواهر فروشی های آن شهرستان مبنی براینکه دو نفر از مشتریان وی قصد سرقت اموال وی را داشتند سریعا جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

متهمان توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از آنان پنج جفت گوشواره، سه رشته گردنبند، یک رشته دستبند و یک عدد پلاک طلا کشف و ضبط شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو