کد خبر: 366

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۷:۰۵

دستگیری سارقان پرایدهای مدل پایین

به گزارش شرق پرس، سرهنگ سید عباس نازرفتار در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه در ساعت دو ...

 

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری سارقانی خبر داد که به ربودن پرایدهای مدل پایین علاقه‌مند بودند.

به گزارش شرق پرس، سرهنگ سید عباس نازرفتار در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه در ساعت دو بامداد ۳۰ آذرماه واحد گشت موتورسوار پلیس ۱۱۰ در حین گشت‌زنی در محدوده خیابان جیحون به راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک می‌شود، گفت: هنگامی که مامور گشت‌، قصد احراز هویت این راننده مشکوک را داشت، وی (راننده) اقدام به فرار به صورت پیاده می‌کند که نهایتا این فرد که «هادی» نام داشت، دستگیر و به کلانتری منتقل می‌شود.

وی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که این فرد ۲۳ ساله دارای سوابق متعددی در زمینه سرقت خودرو و لوازم داخل آن دارد، گفت: بررسی‌ها نشان داد که خودروی پرایدی که «هادی» در آن بود، به تازگی از محدوده کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی سرقت شده است.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب با بیان اینکه متهم در مواجهه با دلایل و مدارک، لب به اعتراف گشود، گفت: هادی در اعترافاتش گفت که به تازگی از زندان آزاد شده و برای تامین مخارج اعتیادش، با همکاری فردی به نام «نادر» اقدام به سرقت خودرو علی‌الخصوص پرایدهای زیر مدل ۸۵ می‌کند که پس از انتقال به محل‌های خلوت و حاشیه‌ای، اقدام به باز کردن لوازم نو و با ارزش از جمله ضبط، باند، زاپاس و … می‌کردند.

وی با بیان اینکه شناسایی همدستان این سارق و افراد مالخری که در ازای فروش اموال مسروقه برای وی مواد مخدر تهیه می‌کردند، در دستور کار قرار گرفت و پس از مدتی در یک عملیات هماهنگ و برنامه‌ریزی شده، تعداد شش نفر به نام‌های «اژدر»، «سالار»، «مهران»، «غلام»، «نادر» و «عمران» که جملگی در دهه ۵۰ زندگی‌شان بودند، در مخفی‌گاهشان شناسایی و دستگیر شدند.

وی گفت: در بازرسی از مخفی‌گاه آنها ۷۰۲ گرم انواع مواد مخدر و مبالغی پول و ترازوی مخصوص توزین، کشف و ضبط شد.

به گفته رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب، تمامی این افراد نیز در بازجویی به جرایم خود مبنی بر سرقت خودروهای پراید مدل پایین اعتراف کردند . متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو