کد خبر: 20159

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۶

اخبار کوتاه از نیروی انتظای استان مازندران

دستگیری سارقان حرفه ای در آمل/۲ کشته و ۲ مصدوم در برخورد پراید با کامیون/حادثه رانندگی منجر به مرگ عابر پیاده در شهرستان چالوس

رئیس پلیس فتای استان از شناسایی و دستگیری متهم به انتشار تصاویر خصوصی دختران جوان و اخاذی از آنان در شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” با اعلام شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منزل و مغازه با ۲۶ فقره سرقت در آمل، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و مغازه در سطح شهرستان آمل، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی،متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه این متهم در بازجویی های به عمل آمده، تاکنون به ۲۶ فقره سرقت اماکن خصوصی شامل منازل و مغازه ها اعتراف کرد،اظهار داشت:در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف و پس از شناسایی مالباختگان تحویل آنان داده شد .

 

به گفته سرهنگ گنجیان ، این متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 

گنجیان مقدم در خاتمه از مردم خواست: اماکن خصوصی خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز کنند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک، مراتب را سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

 

کشته و ۲ مصدوم در برخورد پراید با کامیون در محور هراز

به گزارش  تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی کسب خبری در ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه شب گذشته از مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ شهرستان آمل، مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور هراز منطقه “بایجان”، ماموران پلیس سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند .

 

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه کامیون به شدت با یکدیگر برخورد کردند.

 

در این حادثه راننده پراید به نام “مجتبی – س” ۲۸ ساله و یک نفر سرنشین در دم جان باختند و دو سرنشین دیگر آن به شدت مصدم که با حضور عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند. 

 

با حضور کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف انحراف به چپ خودرو سواری پراید اعلام شد .

 

حادثه رانندگی منجر به مرگ عابر پیاده در شهرستان چالوس شد

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس ، درپی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه رانندگی در تقاطع الف کلای شهرستان چالوس بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند .

 

در این حادثه یک دستگاه خودروی سمند که در کمریندی این شهرستان در حال حرکت بوده به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و با عابر پیاده ای به نام ” پدرام – خ” ۳۰ ساله که در حال تردد در تقاطع روستای الف کلای این شهرستان بود برخورد کرد .

 

در ادامه این گزارش آمده است،براثر این حادثه ، عابر پیاده که به علت شدت صدمات و جراحت های وارده در دم جان باخت توسط عوامل امدادی به سردخانه منتقل شد .

 

این گزارش حاکی است، راننده خودرو پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است .

 

پلیس فتا متهم به اخاذی در شبکه های اجتماعی را دستگیر کرد

سرهنگ “حسن محمدنژاد” در گفت و گو با  پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: در پی مراجعه و طرح شکایت زنی مبنی بر هک صفحه شخصی وی در یکی از شبکه های اجتماعی و تهدید و اخاذی از وی از سوی فردی ناشناس، مراتب در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

 

وی گفت: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات فنی، متهم را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس فتای مازندران،خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات وبازجویی هیا فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی عنوان داشت؛ با استفاده از مهندسی اجتماعی و برقراری رابطه دوستی با شاکیه اقدام به هک صفحه تلگرامی اش کردم و سپس با استفاده از عکس های شخصی و Voiceهائی که در صفحه تلگرامش موجود بود با تهدید انتشار آن از وی اخاذ کردم .

 

سرهنگ محمدنژاد، گفت: این فرد که به هک شبکه های اجتماعی و اخاذی از افرادی دیگر متهم است، با  تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد .

 

رئیس پلیس فتا مازندران در پایان هشدار داد: مراقب عکس ها و تصاویر خصوصی خود بوده و به هیچ عنوان عکس های شخصی و خانوادگی خود را در شبکه های اجتماعی قرار ندهید.

 

وی افزود: فراموش نکنید، افراد آنلاین که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستند، غریبه بوده و هیچگونه اطلاعاتی را برای آنها به اشتراک نگذارید.

 

رئیس پلیس فتا، عنوان داشت: از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم ‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کرده و در صورتیکه شخصی برای آنها مزاحمت ایجاد می کند از ادامه ارتباط و پاسخگویی اجتناب ورزیده و این ایجاد مزاحمت را به پلیس فتا گزارش کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو