کد خبر: 7310

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۳

سردار سيد محمود ميرفيضی خبر داد:

دستگیری کلاهبردار ۶ میلیاردی در مازندران

تیتر 3: سردار سيد محمود ميرفيضی گفت: در پي وقوع چندين فقره کلاهبرداری چند صد ميليون تومانی در برخی شهرستان های استان، از سوی فردی کلاهبردار ...

تیتر ۳: سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری چند صد میلیون تومانی در برخی شهرستان های استان، از سوی فردی کلاهبردار که در پوشش خریدار و بازاریاب اقدام به خرید مصالح ساختمانی می کرد، موضوع در دستور کار پلیس های تخصصی و فرماندهان انتظامی شهرستان ها قرار گرفت.
 
وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان گلوگاه، در پی کسب خبری مبنی بر حضور فردی مشکوک تحت عنوان بازاریاب در یکی از شرکت های تولید آجر سفالی در شهر گلوگاه، سریعاً وارد عمل شدند و موضوع را در دستور کار قرار دادند.
 
فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی های اولیه دریافتند، این فرد با نام ” ابوالفضل – ع ” همان کلاهبردار تحت تعقیب است که با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان خریدار و بازاریاب قصد خرید آجرسفالی دارد.
 
سردار میرفیضی، گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، ضمن اعتراف به بزه انتسابی عنوان داشت، تحت عنوان خریدار و بازاریاب در مشاغل مصالح ساختمانی و لوازم خانگی از مالکان واحد های صنفی در چندین مرحله اقدام به خرید کالا کرده و در مجموع ۶۵۱میلیون تومان از آنان کلاهبرداری کرده است.
 

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
باشگاه خبرنگاران
 
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو