کد خبر: 2909

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۹ - ۷:۵۳

دریافت پول از بیمه به قیمت شکستن دست و دندان!

شرق پرس:  فرمانده انتظامی شهرستان دامغان در این باره گفت: در پی تصادفی جرحی در یکی از روز های تیر سال گذشته میان ...

 

دو مرد شیاد که برای دریافت خسارت از شرکت بیمه دست و دندان خود را شکسته بودند، دستگیر شدند و به جرمشان اعتراف کردند.

شرق پرس:  فرمانده انتظامی شهرستان دامغان در این باره گفت: در پی تصادفی جرحی در یکی از روز های تیر سال گذشته میان یک دستگاه پراید و یک عابر موضوع به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان دامغان اعلام شد.

سرهنگ غلامرضا کاظم زاده گفت: ماموران پس از حضور در صحنه، به دلیل شواهد موجود و مصدومیت عابر پیاده و تایید عوامل اورژانس مبنی بر شکستگی های متعدد دست، دندان و زخمی شدن سر و صورت، پرونده تصادف تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: پزشکی قانونی پس از معاینه میزان دیه به مصدوم را ۳۰ میلیون تومان اعلام کرد.

کاظم زاده خاطرنشان کرد: مراحل پرونده در حال انجام بود که صدمات و شکستگی های متعدد عابر کارشناسان پزشکی قانونی را به خود جلب کرد.

وی با بیان این که پرونده برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارجاع شد افزود: با اقدامات کارآگاهان پلیس و بررسی سوابق متهمان، اظهارات آنان درخصوص تصادف و مصدومیت عابر با تردید کارآگاهان رو به رو شد.

وی تصریح کرد: در مرحله بعدی از تحقیقات، متهمان ابتدا ساختگی بودن تصادف را انکار و در ادامه با مشاهده اسناد و مدارک، لب به اعتراف گشودند.

کاظم زاده به اعتراف کلاهبرداران دستگیر شده اشاره کرد و گفت: متهمان دقایقی قبل از شروع نمایش ساختگی خود با استفاده از آچار چرخ، استخوان ساعد و دو انگشت دست را می شکنند و سپس به طرز فجیعی بخش هایی از پوست سر و صورت مرد مجروح را می برند.

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان تاکید کرد: پلیس با استفاده از روش های علمی و با بهره مندی از تجهیزات و فناوری های نوین، فرصت چنین جرایمی را از کلاهبرداران گرفته است./جام جم

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو