کد خبر: 8628

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۸:۴۲

امید ها به صعود زنده شد

درخشش تیمهای خونه‌به‌خونه و نساجی در لیگ دسته اول

به گزارش تیتر 3 » در بازیهای این هفته لیگ دسته اول فوتبال هر دو نماینده مازندران به پیروزی رسیدند . تیم نساجی با درخشش دوباره عباس ...
خونه به خونه
به گزارش تیتر ۳ » در بازیهای این هفته لیگ دسته اول فوتبال هر دو نماینده مازندران به پیروزی رسیدند . تیم نساجی با درخشش دوباره عباس زاده با نتیجه ۳ بر یک از سد خیبر گذشت و تیم خونه به خونه موفق شد با تک گل محمد غلامی در دقیقه ۸۶ تیم فولاد یزد را در یزد شکست بدهد.
 تیم خونه به خونه بابل که در ۴ هفته قبل تنها سه امتیاز به دست آورده بود به این سه امتیاز نیاز مبرم داشت تا در جدول سیر صعودی داشته باشند.
خونه به خونه با این برد ۱۲ امتیازی شد و فولاد یزد با این باخت سه امتیازی در جدول باقی ماند.

تیم خونه به خونه هفته آینده باید در خانه به مصاف تیم راه آهن برود.

همچنین در اولین دیدار هفته هفتم لیگ دسته اول در مازندران که بین دو تیم نساجی مازندران و تیم خیبرخرم آباد برگزار شد ، تیم نساجی در این بازی با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

محمد عباس‌زاده( ۲ گل) در دقایق ۵۰ و ۸۰ و احسان تاییدی در دقیقه ۲۷ برای نساجی گلزنی کردند. گل دوم تیم نساجی از روی نقطه پنالتی زده شد.

شهاب دارایی تک گل تیم خیبرخرم آباد را در دقیقه ۳۲ به ثمر رساند.

با این برد تیم نساجی از رده یازدهم به رده هفتم صعود کرد و تیم خیبرخرم آباد هم در انتهای جدول باقی ماند.

هر چند تا پایان لیگ بازی های زیادی مانده است اما هواداران فوتبال دوست مازندرانی انتظار دارند تا تیم پرستاره خونه به خونه با کسب نتایج قابل قبول از گروه خود صعود کند و پس از چند سال یک تیم از مازندران در لیگ برتر حضور بیابد، هدفی که نساجی مازندران سالها به دنبال اوست.
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو