کد خبر: 2538

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۳۰ - ۶:۵۳

دختران را تربیت کنید که مادر خوبی باشند نه یک کارمند خوب

  به گزارش شرق پرس، حجت السلام میراحمدی، در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان گلوگاه، با اشاره به تولد حضرت زهرا (س) ...
امام جمعه گلوگاه میراحمدی

 

 

به گزارش شرق پرس، حجت السلام میراحمدی، در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان گلوگاه، با اشاره به تولد حضرت زهرا (س) فرمودند: دختران مان را خشن و زخمت تربیت نکنیم، چراکه عاطفی هستند و عاطفه برای مادر بودن لازم است و دیگر اینکه او را یک همسر خوب بار بیاوریم. الگویی که پیامبر اکرم (ص) به ما نشان داده است فاطمه زهرا (س) است هم در مسائل اجتماعی و هم در مسائل خانوادگی و فردی الگوی بسیار مناسبی است.

ایشان در بخش دیگری از خطبه ها با تبریک فرا رسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش بیان داشت: این ارتش حقیقتا سد محکمی  است در برابر دشمن، همه آنها از سربازان امام زمان(عج) هستند و سربازان جمهوری اسلامی ایران هستند، درود خدا بر آنها باد.

 میراحمدی با مهم دانستن مقوله فرهنگ در جامعه بیان داشت: فرهنگ اصل است و جامعه ای که فرهنگ ندارد، معنویت ندارد، ایثار ندارد، شجاعت ندارد و جامعه ای که فرهنگ نداشته باشد فروپاشی در آن اتفاق می افتد.

وی با اشاره به جنگ همه جانبه غرب علیه ایران افزود: کشورهای غربی تبلیغات سنگینی علیه ادیان و ملتها آغاز کردند تا اسلام خشن معرفی شود و در سوریه می بینیم کسانی که ریش های زیبایی دارند با نام اسلام سر شیعیان را از بدن جدا می کنند.

امام جمعه گلوگاه در پایان خطبه هایش با انتقاد از تفرقه پراکنی در دنیای اسلام افزود یک روحانی شیعه را در شبکه های ماهواره ای درست کردند که او در برنامه هایش توهین می کند به اولی و دومی و سومی و این باعث اختلاف در میان مسلمانان می شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو