کد خبر: 3484

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۲

داعش مزار اویس قرنی در سوریه را به آتش کشید+ تصاویر

به گزارش شرق پرس، پایگاه خبری شبکه العالم ذدر اینباره گزارش داد: این دومین مرحله انفجار در مزار اویس قرنی بود. داعش 30 ...

 

دیدبان حقوق بشر سوریه با صدور بیانیه ای گزارش داد، داعش (دولت اسلامی عراق و شام) مزار اویس قرنی صحابی پیامبر (ص) را در شمال سوریه در شهر رقه  منفجر کرد و به آتش کشید.

به گزارش شرق پرس، پایگاه خبری شبکه العالم ذدر اینباره گزارش داد: این دومین مرحله انفجار در مزار اویس قرنی بود. داعش ۳۰ مارس از اهالی محله ای که مزار اویس در آن قرار دارد، خواست پنجره ها و درها را باز کنند ، چون قصد دارد دومین مرحله از انفجار بخش باقیمانده مزار اویس قرنی را تکمیل کند.

حرم مطهر دو صحابی بزرگوار پیامبر(ص) و امیرالمؤمنین علی(ع) ” عمار یاسر ” و ” اویس قرنی ” فروردین ماه امسال نیز  از سوی تروریست‌های تکفیری مورد هتک حرمت قرار گرفت و گلدسته‌های حرم فروریخت.

عناصر داعش که با همکاری دیگر گروه‌های تروریستی استان رقه در شرق سوریه را در کنترل خود دارند، با انفجار حرم مطهر این دو صحابی بزرگوار گلدسته‌های حرمین را تخریب کردند.

تروریست‌های تفکیری در ماه رمضان سال گذشته نیز با شلیک‌های پیاپی موشک به دیوارهای حرم، بخش‌های زیادی از آن را منهدم کرده بودند.

مزار اویس قرنی سوریه رقه داعش به آتش کشید

 

www.sharghpress.com

 

مزار اویس قرنی سوریه رقه داعش به آتش کشید

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو