کد خبر: 1192

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ - ۶:۲۶

دارابی: کبدی دختران گلوگاه مدعی حضور در لیگ برتر کشور+ اسامی اعضای تیم

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت : تیم کبدی دختران این شهر که در رقابت های لیگ دسته اول کشور شرکت می ...

 

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه گفت : تیم کبدی دختران این شهر که در رقابت های لیگ دسته اول کشور شرکت می کند از امیدهای اصلی صعود از این رقابت ها به لیگ برتر کشور است .

 

به گزارش شرق پرس، محمدرضا دارابی در گفتگو با ایرنا اظهار داشت : تمرینات آماده سازی تیم اعزامی به این رقابت ها از مدت ها قبل آغاز شد و با توجه به تدارک مناسب ، امیدواریم بتوانیم عنوان شایسته و درخوری را برای کبدی مازندران کسب کنیم .

وی بیان داشت : با توجه به ظرفیت بالای کبدی در این شهر ، امیداوریم با درخشش این ورزشکاران ، سهمیه حضور در اردوی تیم ملی نیز توسط اعضای این تیم کسب شود .

رییس اداره ورزش و جوانان گلوگاه افزود : کبدی ، رشته ای نوپا و جدید است و برای فراهم شدن زمینه حضور بیشتر جوانان به این رشته ، نیازمند اطلاع رسانی بیشتر و گسترده تر هستیم .

دارابی ادامه داد : کبدی گلوگاه در سال های اخیر با اقبال بیشتر جوانان و علاقه مندان به خصوص در بخش بانوان مواجه شده که باید تلاش کنیم، زمینه برای حضور بیشتر جوانان مستعد را ایجاد کنیم.

وی گفت : ˈمهلا منوچهر ، ˈ زهرا منوچهر ˈ ، ˈ مبینا منوچهر ˈ ، ˈ الهه ربانی ˈ ، ˈ فاطمه خانقلی ˈ ، ˈ زینب محمودجانلو ˈ ، ˈ فاطمه زهرا حسنی ˈ ، ˈ فاطمه زهرا اسدی ˈ ، ˈ فائزه قلعه سری ˈ ، ˈ سمیرا عظیمی ˈ ، ˈ فاطمه کلبادی ˈ و ˈ فاطمه صیدانلو ˈ ترکیب تیم کبدی گلوگاه در این رقابت ها که به میزبانی تهران برگزار می شود را تشکیل می دهند .

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو