کد خبر: 2746

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۵ - ۵:۰۳

دادگاه مردی که همسایه اش را از پشت بام پرت کرد برگزار شد

  به گزارش شرق پرس, به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرد جوان که در جریان درگیری با مرد همسایه او را به پائین ...

 

ماموران در ادامه به تحقیق از مرد همسایه به نام حسین پرداختند که او در ابتدا منکر قتل شد و گفت: در حال صحبت با امیر بودم که ناگهان تعادلش را از دست داد و به پائین سقوط کرد.

 

 

به گزارش شرق پرس, به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرد جوان که در جریان درگیری با مرد همسایه او را به پائین پرت کرده است، در جلسه محاکمه منکر اتهامات خود شد.

 

اسفند ماه سال ۸۹ مرگ مرموز مرد میانسالی به ماموران پلیس اطلاع داده شد. در ادامه تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران در محل جنایت حاضر شده و در بررسی ها دریافتند، سعید بر اثر سقوط از طبقه چهارم یک ساختمان جان باخته است.

 
همسر سعید به ماموران گفت: همسرم همراه یکی از ساکنان ساختمان برای بررسی ایزوگام به پشت بام رفتند . پس از دقایقی صدای فریادی را از حیاط شنیدم. خودم را به حیاط رسانده و با جسد همسرم در حالی که بر اثر سقوط از ارتفاع جان باخته بود رو به رو شدم.
 
ماموران در ادامه به تحقیق از مرد همسایه به نام حسین پرداختند که او در ابتدا منکر قتل شد و گفت: در حال صحبت با امیر بودم که ناگهان تعادلش را از دست داد و به پائین سقوط کرد.
 
تیم جنایی که متوجه تناقض گویی های متهم شده بود، به تحقیقات در این زمینه ادامه داد . سرانجام متهم لب به اعتراف گشود و گفت: با مقتول بر سر هزینه ایزوگام با هم درگیر شدیم که او می خواست مرا به پائین پرت کند. من هم در دفاع از خود او را به پائین هل دادم. من قصد قتل نداشتم و در دفاع از خود این کار را انجام دادم.
 
با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد .
 
صبح دیروز جلسه محاکمه به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد. در ابتدای این جلسه اولیای دم مقتول برای قاتل تقاضای قصاص کردند.
 
در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: من اتهام قتل عمدی را قبول ندارم. مدتی بود سقف خانه ما نشتی می داد به مدیر ساختمان گفتم که سقف پشت بام را ایزوگام کنیم. به همراه هم به پشت بام رفتیم که ناگهان او مرا به کولر کوبید . او سپس به لبه پشت بام رفت و خودش را به پائین پرت کرد. من مرتکب قتل نشدم او خودکشی کرد.
 
پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو