کد خبر: 1483

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۱۹

دادستان گلوگاه معارفه شد

  به گزارش شرق پرس، علي كياني ظهر دوشنبه در آيين توديع و معارفه دادستان گلوگاه افزود: دادگستري گلوگاه از سال 87 ...

 

رئیس دادگستری گلوگاه گفت: از ابتدای فعالیت دادگستری در این شهرستان تاکنون شش هزار پرونده در محاکم منطقه مختومه شده است.

 

به گزارش شرق پرس، علی کیانی ظهر دوشنبه در آیین تودیع و معارفه دادستان گلوگاه افزود: دادگستری گلوگاه از سال ۸۷ فعالیت خود را آغاز کرد که تا کنون ۱۴ هزار ورودی پرونده داشتیم  که ۶ هزار پرونده مختومه شده است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه در جهت فراهم کردن آرامش در این شهرستان با تمام توان وارد شده ایم و خوشبختانه امنیت و آرامش با همکاری نیروی انتظامی در شهرستان حاکم است.

کیانی با اشاره به وجود ۱۰ قاضی و ۳۲ کادر اداری در دادگستری گلوگاه خاطر نشان کرد: با رفتن دادستان از این شهرستان کمبود قاضی وجود دارد که باید در این راستا مشکل کمبود قاضی برطرف و این مشکل مرتفع شود.

وی گفت: در سال جاری ۳۹۲ فقره پرونده حقوقی و کیفری و ۲۲ فقره پرونده جزایی به این دادگستری گلوگاه وارد شده است که در دست بررسی و انجام مراحل قانونی است.

فرماندار گلوگاه نیز با قدردانی از تلاش همه جانبه پرسنل دادگستری و قضات اظهار داشت: شهرستان گلوگاه بعنوان شرقی ترین شهر مازندران و دروازه ورودی به استان گلستان و سمنان از اهمیت بالایی برخوردار است که باید در جهت ایجاد امنیت و آرامش تلاش جدی صورت گیرد.

عیسی طوسی افزود:  خوشبختانه در جهت امنیت با کمترین مشکل در شهرستان برخوردار هستیم  که نتیجه تعامل همه جانبه نیروی انتظامی، دادگستری و مردم است که امیدواریم این امنیت همواره برقرار باشد.

وی ادامه داد: مردم این منطقه که در سال های پس از پیروزی انقلاب از هیچ کمک و فداکاری برای انقلاب دریغ نکردند ، شایسته داشتن و برخورداری از بهترین امکانات هستند.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو