کد خبر: 3847

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۵

دادستان قم: حمله کنندگان به بیمارستان را در همانجا اعدام می کنیم+عکس

  شرق پرس: در پی انتشار خبری با عنوان «ماجرای فیلم ترسناک جنایت رقم خورده در بیمارستان قم چیست؟» و بازخوردهای متعددی که ...
مهاجمان به بیمارستان بهشتی را همانجا اعدام می‌کنیم

 

 

مصطفی برزگر گنجی، دادستان قم از صدور احکام مهاجمان به بیمارستان شهید بهشتی این شهر که ضمن کشتن یک تن، موجی از وحشت آفریده بودند خبر داد و گفت: احکام صادره برای اراذل و اوباش حمله کننده به اورژانس بیمارستان، در مقابل همان بیمارستانی که این اتفاق رخ داده اجرا می‌شود تا همه متوجه شوند که شهر کریمه اهل بیت(س) جایی برای این اقدامات نیست.

 

شرق پرس: در پی انتشار خبری با عنوان «ماجرای فیلم ترسناک جنایت رقم خورده در بیمارستان قم چیست؟» و بازخوردهای متعددی که داشت، دادستان قم در واکنش شدیدی، از اعدام مهاجمان به بیمارستان در محل وقوع جنایت خبر داد.

 وی که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قم حضور یافته بود و با مردم سخن می‌گفت، در ادامه با اشاره به پاسخگو بودن مسئولان در محضر خداوند، افزود: افرادی که در این نظام مسئولیتی دارند نسبت به تک تک جوانان مسئول هستیم. اگر امروز مراقب نسل جوان و نوجوان نباشیم متاسفانه به فسادها و مشکلات مختلفی از جمله اعتیاد دچار می شوند.

گنجی خاطرنشان کرد: در حدیثی وارده از معصوم آمده که در آخرالزمان دیندار ماندن مانند آن است که در کف دست آتشی را نگاه داریم و امروز این حدیث در جامعه مصداق پیدا کرده است.

وی با بیان این که من امروز در محله‌ای سخن می‌گویم که طی چهار ماه دو جوان از یک خانواده کشته شده است، گفت: فقط خدا می‌داند که چه دردی بر این خانواده تحمیل شده ‌و ممکن است که در آینده حتی برای بنده هم این اتفاق بیفتد که نشان از این موضوع مهم دارد که وظیفه ما سنگین است.

 

مهاجمان به بیمارستان بهشتی را همانجا اعدام می‌کنیم

دادستان قم مشکل اصلی در این منطقه از قم را اعتیاد و مواد مخدر دانست و تاکید کرد: باندهای مواد مخدر دارای سرمایه‌های فراوانی هستند که نشان از بی رحمی آن ها در توزیع مواد مخدر دارد؛ افرادی که مواد مخدری مانند شیشه را تولید کردند برنامه بلند مدت داشتند زیرا با اعتیاد به شیشه فرد معتاد حتی بعد از ترک، برخی از سلول‌های ذهنی خود را از دست می‌دهد که هرگز جبران نخواهد شد.

گنجی افزود: اخیرا برای بازرسی به منزلی رفتم که در نهایت ۳۰ متر مربع مساحت داشت اما در همین فضای کم و کوچک فردی معتاد به شیشه‌ آن چنان از خود بی خود شده بود و در توهمات به سر می‌برد که در گوشه‌ای به همراه عده‌ای در حال مصرف مواد مخدر بود و زن و بچه اش در حال کناره نانی را گاز می‌زدند؛ شرایط به نحوی بود که هر انسانی از دیدن این صحنه به شدت به رنج می‌آمد.

وی در ادامه با تاکید بر برخورد قاطع با مجرمین در موضوع مواد مخدر گفت: به خاطر جوانان ما به شدت با قاچاقچیان برخورد می‌کنیم. امروز به کمک خداوند شهر قم در کشور یکی از امن ترین شهرها بوده و چندین سال است که از این نظر در مقام سوم قرار دارد.

این مقام قضایی ماجرای حمله عده ای از اراذل و اوباش به بیمارستان شهید بهشتی را مورد توجه قرار داد و برای روشن تر شدن این اتفاق تاکید کرد: برای ما به شدت نگران کننده است که عده‌ای اراذل و اوباش با قمه و چاقو به بیمارستان حمله کنند و درگیر شوند.

وی افزود: احکام صادره اراذل و اوباشی که این جرم را مرتکب شده اند در مقابل همان بیمارستانی که اتفاق مذکور رخ داده است، اجرا خواهد شد تا همه متوجه شوند که شهر کریمه اهل بیت(س) جایی برای این اقدامات نیست.

پس از این سخنان، هیئت همراه به سئوالات و مشکلات مردم مقیم در محله شهرک کامکار که استقبال خوبی از حضور دادستان در محله محروم خود کرده بودند، پاسخ گفتند و دادستان درباره مشکلات قضایی حاضران با ایشان به گفت‌وگو نشست.

تسنیم

 

/انتهای خبر

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو