کد خبر: 6556

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۷:۴۷

علی رضا مرزبان :

خونه به خونه مدعی اصلی صعود به لیگ برتر است

به گزارش تیتر 3، سرمربی خونه به خونه مازندران گفت: برای لیگ برتری شدن باید حداقل 20 بازی را ببریم که این برد اولین برد ...
خونه به خونه علیرضا مرزبان

به گزارش تیتر ۳، سرمربی خونه به خونه مازندران گفت: برای لیگ برتری شدن باید حداقل ۲۰ بازی را ببریم که این برد اولین برد ما بود.

علیرضا مرزبان به خبرنگار ما گفت: تیم استقلال اهواز یک تیم جوان و باانگیره بود و در دقایقی از بازی ما را اذیت کردند.

مرزبان در ادامه افزود: جو ورزشگاه هفت تیر بر علیه استقلال بود و هواداران خونه به خونه حمایت خوبی از تیم ما داشتند ولی اهوازی ها بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند.

وی در خصوص عملکرد تیم خودش گفت: درست است که تنها با یک گل بازی را به سود خود به پایان بردیم ولی از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و بازی خوبی را از آنها شاهد بودیم. بدون شک رفته رفته بازی های بهتری را از خونه به خونه خواهید دید.

سرمربی خونه به خونه مازندران با بیان اینکه طی هفته های آینده هماهنگی بیشتری را از بازیکنان خواهید دید گفت: مطمئن باشید این تیم از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر است و به شخصه هرچه در توان داشته باشم برای این تیم به کار خواهم بست.

مرزبان عملکرد داوری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: به داوری اعتراض ندارم و داورها هم انسان هستند و اشتباه داوری جزئی از بازی فوتبال است. ما باید بدون در نظر گرفتن اشتباهات داوری کار خودمان را بکنیم و بهانه ای دست کسی ندهیم.

سرمربی تیم خونه به خونه در پایان گفت: امیدوارم هواداران خونه به خونه و فوتبال مازندران به آنچه که استحقاقش را دارند برسند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو